Palun pange tähele, et sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised koguvad teavet lehe külastuste kohta, aitavad parandada lehekülje funktsionaalsust ning pakuvad sobivat sisu ja reklaame. Selle lehe lehitsemist jätkatest nõustute meie küpsiste kasutamisega vastavalt küpsiste kasutamistingimustele .
OK

Kasutustingimused

HIND JA TASUMINE

Kõik hinnad on osutatud eurodes, ühes käibemaksuga (21%). Kauba tarnekulud ei ole kauba hinna sees. Te võite teostada online-makseid Visa ja MasterCard maksekaartidega, kasutades Bank link Swedbank arveldussüsteemi. Tellimuse vormistamise käigus tehakse Teile ettepanek tasuda ostu eest kaardiga.

TARNIMINE

Tarnemaksumus arvestatakse välja individuaalselt. Tarne toimub 5 päeva jooksul, alates makse sooritamise hetkest.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Ostja võib soetada suvalise www.just5.com netipoest valitud kauba, tellides selle otse interneti kaudu. Internetis tellimuse vormistamiseks tuleb ostjal registreeruda (tellimuse vormistamine internetis on võimalik ainult registreeritud kasutajatel).

ESIMENE TELLIMUS

Tellimuse vormistamise lihtsustamiseks peate tegutsema järgmiselt. Vajutage "Sisene" ekraani ülaosas. Seejärel täitke kõik parempoolsed väljad päiskirja “Esimest korda Just5-s? Registreeru!” all – Sisestage e.posti aadress, parool (vähemalt 8 sümbolit), märkige linnukesega, et olete kasutustingimustega nõus ning vajutage "Registreeru". Selleks, et oma andmeid profiili sisestada -ekraani ülaosas vajutage “TERE!”/”Profiil” ning täitke kõik kohustuslikud väljad, mis on märgitud tärnikesega *. Edaspidisel ostude teostamisel pole Teil oma andmeid enam vaja sisestada. Kõik vajalikud andmed sisestatakse automaatselt.

REGISTREERUNUD KASUTAJA

Tellimuse vormistamiseks peate registreeruma. Vajutage ekraani ülaosas “Sisene”; Sisestage e-posti aadress, parool, vajutage klahvile "Liitu".

DISTANTSLEPINGU JÕUSTUMINE

Distantsleping jõustub, kui tarbija on teinud tellimuse internetis, telefoniga või muude tehnoloogiliste vahenditega ning saanud e-posti kaudu müüjalt tellimuse kinnitamise kohta. Tellimus ja tellimuse kinnitus loetakse kättesaaduiks, kui need on adresseeritud isikutele saanud ligipääsetavaiks.

KONTAKTINFORMATSIOON JA REKVISIIDID

"ORBITA TELECOM" OÜ. Registreerimisnumber: 40103239076 Aadress: Brivibas 40-41, Riia, LV-1050, Läti Vabariik, konto nr: LV22HABA0551025851770 swift: HABALV22 Telefon: +371 27766333 E-mail: info@just5.com
 • 1
  5
  Esimene Just5 nutitelefon: Esimese Just5 nutitelefoni väljatöötamist alustati 2008.a.
 • 2
  5
  Unikaalne disain: Just5 Brick loodi 2013.a. koostöös Art. Lebedev Studio-ga.
 • 3
  5
  Rahvusvaheline kaubamärk: Just5 nutitelefone müüakse 33 riigis.
 • 4
  5
  Müügirekordite valdaja: JUST5 SPACER jõudis “Tele2” enimmüüdud nutitelefonide Top-5 nimistusse.
 • 5
  5
  Esimene nutitelefon Just5: 2013.a.lõpus jõudis müügivõrku esimene Just5 - SPACER nutitelefon.