Atkreipkite dėmesį, kad šiame tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai renka informaciją apie apsilankymus tinklalapyje, padeda pagerinti tinklalapio veikimą ir siūlo atitinkamą turinį ir reklamas. Tęsdami naršymą tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika, kuri atitinka slapukų naudojimo sąlygas .
OK

CP10S Bestinspace

Išparduota

Modernus korpuso dizainas, galima pasirinkti unikalias spalvas. Galingas garsiakalbis užtikrina skambų ir švarų garsą. Dideli mygtukai ir vienspalvis ekranas užtikrina patogų naudojimąsi. „SOS“ mygtukas veikia kaip asmeninė avarinio reagavimo sistema ir turi kitų unikalių funkcijų.

Spalvos

Šios prekės šiuo metu nėra sandėlyje!

Paprastas meniu

Paprastas meniu

Tik svarbiausios telefono funkcijos, suprantamos visiems.

Baterija

Pokalbio trukmė – 8,5 val. Budėjimo laikas – 1 mėnuo.
Baterija
Radijas

Radijas

FM radijas su galimybe programuoti radijo stotis.

Žibintuvėlis

Ryškus žibintuvėlis su atskiru mygtuku. Veikia net esant žemam baterijos įkrovos lygiui.
Žibintuvėlis
SuperButton®

SuperButton®

Didelis mygtukas su unikaliomis funkcijomis. Nedelsiant siunčiami pranešimai ir skambinama iki penkių adresatų iš telefono knygos. Skrydžio režimas. Taupo baterijos energiją skrydžio metu. „Jet lag®“ – greitas laiko nustatymas, kai keičiasi laiko juostos. „Just trip®“ – padeda prisiminti maršrutą naudojantis simbolių raginimais. „Hand counter“ – paprasta ir lengvai naudojama skaičiuoklė.
Dydis ir svoris
Dydis: 112.4x52.5x17.5 mm
Svoris: 90 g
Garsas
Skambučio garsumas: 20dB
Garsiakalbio garsumas: 1dB
Polifonija: Yra
Tinklas
GSM 850/1900, 900/1800
Ekranas
Skiriamoji geba: 128x160px
Rūšis: LCD 65K spalvų
Dydis: 1.77”
Akumuliatorius
Rūšis: Li-Ion: BL-5C 1000mAh
Budėjimo laikas: iki 250 val.
Pokalbio trukmė: iki 300 min.
Komplektacija
Telefonas: Yra
Universalus USB įkroviklis: Yra
Ausinės: Yra
Vartotojo instrukcija: Yra
mikro USB kabelis: Yra
Dėžutė: Yra
Papildomos funkcijos
Garsiakalbis: Yra
Integruotas žibintuvėlis: Yra
Integruotas FM radijas: Veikia be ausinių
Vibruojantis skambutis: Yra
Funkciniai mygtukai ir jungikliai
„SuperButton®“ su unikaliomis savybėmis, tokiomis kaip: Avarinis mygtukas SOS, skrydžio režimas, skaičiuoklė, „just trip®“ ir „jet lag®“
Klaviatūros blokavimo mygtukas apsaugai nuo atsitiktinio paspausdinimo: Yra
Žibintuvėlio įjungimo mygtukas: Yra
FM radijo įjungimo mygtukas: Yra
Garsiakalbio garsumo reguliavimo mygtukas: Yra
Greitas numerio rinkimas naudojant bet kurį mygtuką, išskyrus 0 ir 1: Yra
Kontaktų knyga
Telefono atmintis: 250 kontaktų
SIM kortelės atmintis: 250 kontaktų
just5_powerbank_6600_2_web1.jpg
Just5 Ultraslim įkroviklis 6600mAh
Išparduota
cp10s_battery_web1.jpg
Akumuliatorius CP10S telefonui
Kaina 7.00 EUR
Vartotojo instrukcija
CP10S vartotojo instrukcija

Čia galite parsisiųsti telefono „CP10S“ naudojimo instrukciją

Apmokėjimas

Visos kainos nurodytos EUR su PVM (21 %). Pristatymo pirkėjui kaina nėra įtraukta į prekių kainą. Turite galimybę atsiskaityti internetu naudodamiesi „Visa“ ir „MasterCard“ mokėjimo kortelėmis, taip pat mokėjimo sistemoje „Bank link Swedbank“. Užsakymo proceso metu Jums bus pasiūlyta iš karto sumokėti už pirkinį naudojant kortelę. Pristatymas vykdomas tik po užsakymo apmokėjimo.

Pristatymas

Siuntimo išlaidos apskaičiuojamos individualiai. Prekės pristatomos per 5 dienas nuo apmokėjimo.

Garantija

Visiems „Just5“ mobiliesiems telefonams suteikiama 2 metų gamintojo garantija.

Spaudai
„Just5“ logotipas

Čia galite parsisiųsti „Just5“ logotipą.

Teisę atsisakyti

Kas yra atsisakymo teisė ir kokiais atvejais ja galima pasinaudoti?

Pasirašę nuotolinę sutartį, t. y. įsigiję prekių interneto parduotuvėje www.just5.com, Jūs galite pasinaudoti atsisakymo teise ir vienašališkai nutraukti sutartį per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos.

Atsisakymo teisės pasinaudojimo laikotarpiu Jūs turite teisę išbandyti atitinkamą prekę ir įsitikinti, ar ji atitinka Jūsų poreikius ir pageidavimus. Atsiminkite! Atsisakymo teisės pasinaudojimo laikotarpiu Jūs turite teisę naudoti prekę tik jai patikrinti (tiek pat, kiek galėtumėte tai padaryti įprastoje parduotuvėje).

Pasinaudodami atsisakymo teise Jūs atsakote už prekės naudojimą daugiau nei jos patikrinimo tikslams, už tokį prekės naudojimą atsisakymo teisės pasinaudojimo laikotarpiu, kuris neatitinka gero tikėjimo principu, ir už prekės vertės, kokybės bei saugumo sumažėjimą.

Atsisakymo formą rasite oficialioje www.just5.com svetainėje PARAMOS skyriuje.

Jūs privalote pristatyti užpildytą ir pasirašytą „Atsisakymo teisės formą“ kartu su grąžinama visos komplektacijos preke į Just5 firminę parduotuvę Brīvības iela 40, Rygoje per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos.

Jei Jūs pasinaudojate atsisakymo teise, Jūs privalote padengti su prekės grąžinimu susijusias išlaidas.

Jei Jūs pasinaudojate atsisakymo teise, interneto parduotuvė www.just5.com privalo kuo greičiau, bet ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų, gavusi Jūsų raštišką atsisakymą, grąžinti Jums visas Jūsų įmokas. Interneto parduotuvė www.just5.com perveda pinigus tik į atsisakymo formoje nurodytą banko sąskaitą (sąskaitą turi sutapti su mokėtojo sąskaita).

Kuriais atvejais Jūs negalite pasinaudoti atsisakymo teise, pasirašę nuotolinę sutartį?

Gavę prekę, įsitikinkite, ar ji atitinką užsakytą prekę –gamintojas, modelis, dydis, spalva ir kiti svarbūs parametrai). Atsisakymo teise negalima pasinaudoti, jei kurjeriu pristatytai prekei nustatyti subraižymai ar kiti mechaniniai pažeidimai ir tai nebuvo nurodyta iškart gavus prekę. Pastebėjus matomus pakuotės pažeidimus, prašome pareikalauti kurjerio juos užfiksuoti prekės pristatymo važtaraštyje. Taip mums padėsite nustatyti, ar prekė buvo pažeista pristatymo metu! Jei prekės pakuotė yra pažeista arba atrodo įtartina, Jūs turite teisę nepriimti pristatytos prekės.

Užpildytą ir pasirašytą „Atsisakymo teisės formą“ kartu su visos komplektacijos grąžinama preke turite pristatyti į firminę Just5 parduotuvę Brīvības iela 40, Rygoje.

FAQ
Iš išorės mobilusis telefonas su dideliais mygtukais atrodo paprastas, o kaip dėl meniu?

Mobiliojo telefono meniu yra paprastas, bet kurią funkciją galima pasiekti per ne daugiau kaip 2–3 veiksmus.

Kam galėtumėte rekomenduoti „Just5“ telefonus su dideliais mygtukais?

Visiems kūrybingiems žmonėms patiks dizainas, neįprastos korpusų spalvos ir originalumas – „Just5“ telefonai dažnai vadinami „anti-iPhone“. Telefoną bus labai patogu naudoti kartu su planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu, ir tai žymiai prailgins jų veikimo laiką.
Ypač lengvai telefonu naudotis išmoks vaikai. Jis yra patikimas, paprastas ir jame nėra žaidimų ir interneto (išskyrus „CP10S“ ir „BRICK“ modelius).
Vyresniems žmonėms patiks dideli patogūs mygtukai, dideli simboliai, garsūs skambučiai ir puikiai realizuotos pagrindinės „Just5“ mobiliųjų telefonų funkcijos.

Labai dideli mygtukai – tai patogu, o ar galima blokuoti juos nuo atsitiktinių paspaudimų?

Tai galima padaryti labai lengvai – norint užrakinti,  pakanka perjungti mygtuką, esantį prietaiso šone.

Norint klausytis radijo paprastuose „Just5“ telefonuose, ar reikia prijungti ausines?

Ne, perjungiant šoninį mygtuką „FM“, transliavimas eina per mobiliojo telefono išorinius garsiakalbius. Garsiai! Pasirinkti radijo dažnį galima naudojant meniu „aukštyn“ ir „žemyn“ mygtukus. Ne kiekvienas mobilusis telefonas gali pagauti radijo signalus be ausinių! Kai kuriuose modeliuose radijo įjungimo mygtukas turi atskirą nustatymą pagrindiniame meniu

Ar veikia žibintuvėlis, jei paprastas mobilusis telefonas yra išjungtas?

Taip, žibintuvėlis įjungiamas naudojant ne mobiliojo telefono meniu, o atskirą šone esantį mygtuką. Žibintuvėlis yra labai šviesus ir ekonomiškas, neiškrauna akumuliatoriaus. Žibintuvėlis veikia puikiai net su beveik išsikrovusiu akumuliatoriumi.

Kiek laiko veikia paprastieji „Just5“ mobilieji telefonai įkrovus vieną kartą?

Akumuliatoriaus pilnai užtenka, priklausomai nuo modelio, 5–6 dienoms. Kalbant be pertraukos (skambučių centro režime) telefonas veiks ~ 8 val. Budėjimo laikas yra nuo 2 savaičių iki mėnesio. Akumuliatoriaus talpa yra 1000 mAh, tai daugiau nei daugelio tradicinių mobiliųjų telefonų.

Kaip konfigūruoti sparčiojo rinkimo funkciją „Just5“ paprastuose mobiliuosiuose telefonuose?

Norėdami nustatyti greitojo rinkimo mygtukus, eikite į meniu „Kontaktai“, „Greitasis rinkimas“, „Nustatyti numerį“, pasirinkite ir nustatykite kiekvienam mygtukui numerį iš mobiliojo telefono ar SIM kortelės kontaktų knygos. Nepamirškite įjungti režimą meniu „Greitasis rinkimas“, paspausdami „OK“ mygtuką punkte „Įjungti greitąjį rinkimą“. Greitasis rinkimas gali būti susietas su mygtukais nuo 2 iki 9, „*“ ir „#“.

Ar „Just5“ mobilieji telefonai turi visus reikalingus sertifikatus?

Mobilieji telefonai „Just5“ turi visus reikalingus sertifikatus ir jie atitinka visus svarbiausius standartus (EAC, PCT, CCE). Telefonai, kurie parduodami kitose šalyse, būtinai turi ir šių šalių sertifikatus (Europos, JAV ir kt.)

Koks yra paprastų „Just5“ mobiliųjų telefonų garsumo lygis?

Garsiakalbio garsas mobiliuosiuose telefonuose „Just5“ yra „penki su pliusu“, to ir būtų galima tikėtis iš telefono su „didele širdimi“. Skambutis garsus, aukšto dažnio.

Ar „Just5“ paprastieji mobilieji telefonai turi laisvų rankų „garso“ funkciją?

Taip, jūs galite įjungti garsiakalbį pokalbio metu paspausdami ir palaikydami mygtuką 0. Ši funkcija yra labai populiari ir naudojama vairuotojų bei žmonių, norinčių geriau girdėti pašnekovą.

Ką rodo paprastas mobilusis telefonas „Just5“, kai jis tiesiog guli ant stalo?

„CP10S“ ir „BRICK“ modeliuose užrakintas ekranas yra visiškai tamsus, o jis įjungiamas paspaudžiant bet kurį mygtuką arba gaunant skambutį/pranešimą. Tai daroma siekiant padidinti akumuliatoriaus veikimo laiką.
„CP09“ modelio ekrane matomas didelis laikrodis ir mažesnė data. Paspaudus bet kurį mygtuką įjungiamas firminis oranžinis apšvietimas, malonus akims. Po 10 sekundžių jis išsijungia, siekiant taupyti akumuliatoriaus energiją. Kai kuriuose modeliuose galima sukonfigūruoti apšvietimo laiką.

Kokia yra „Just5“ paprastųjų mobiliųjų telefonų kontaktų knygos talpa?

Mobiliųjų telefonų „Kontaktai“ arba telefonų knyga skirti nuo 100 iki 1000 įrašų saugojimui, priklausomai nuo modelio. Be mobiliojo telefono atminties, yra galimybė saugoti numerius SIM kortelėje.

Kokia yra „Just5“ mobiliųjų telefonų komplektacija?

Išmaniojo telefono „Spacer“ komplektacija: telefonas su tamsiai pilku dangteliu, papildomas baltos spalvos galinis dangtelis, akumuliatorius, universalus USB įkroviklis, USB-microUSB laidas, ausinės, trumpas vartotojo vadovas, kokybiška dėžutė.
Telefono „Just5 Surf“ komplektacija: telefonas, įkroviklis, trumpas vartotojo vadovas, dėžutė.
Telefonų su dideliais mygtukais komplektacija: firminis padidintos talpos akumuliatorius, oranžinės spalvos įkroviklis, ausinės, vartotojo vadovas.
„CP10S“ ir „BRICK“ modeliams komplekte yra atskiri USB/Micro-USB įkrovimo laidai.

Papasakokite apie „Just5“ paprastų telefonų priedų suderinamumą

„CP10S“ ir „BRICK“ modeliai kraunami per bendrą micro-USB jungtį, o naudojant firminius oranžinius įkroviklius „Just5“ galima įkrauti praktiškai bet kurį įtaisą per USB kabelį. Ausinių lizdas visiškai įprastas, 3,5 mm, ir tinka net paprastoms ausinėms. Plonas įkroviklis tinka ir visiems ankstesniesiems „Just5“ mobiliųjų telefonų modeliams („CP11“, „CP10“, „CP09“). „CP10S“, „BRICK“, „CP10“ ir „CP11“ modeliuose yra tie patys akumuliatoriai (baterijos standartas BL-5C). „CP09“, „CP10“ ir „CP11“ telefonus galima įkrauti su Nokia 6 serijos įkrovikliu.

Kur patartumėte pirkti „Just5“ mobiliuosius telefonus?

„Just5“ mobilieji telefonai parduodami, pirmiausia, įmonės internetinėje parduotuvėje www.Just5.com, taip pat prekybos tinkluose ir iš mobiliųjų ryšių operatorių, kuriuos „Just5“ patvirtino kiekvienoje šalyje. Galite užsisakyti tiesiai iš mūsų svetainės.

Kuo skiriasi „Just5“ mobilieji telefonai „CP10“ ir „CP09“?

„Just5 CP10“ modelis yra naujo apvalesnio dizaino. Jis turi didesnį ekraną ir talpesnę kontaktų knygą (iki 500 kontaktų), taip pat vibruojantį skambutį.

Ką dar geba stebuklingas SOS mygtukas, esantis modelyje „CP10“ (2010 m.)?

Labai neįprasto naudojimo SOS mygtukus atrado mobiliųjų telefonų „CP10“ ir „CP10 Space“ naudotojai. Jei SOS mygtukas bus perkeltas į darbo režimą neprogramuojant jam jokio numerio, prie įeinančio skambučio automatiškai prijungiamas pokalbis ir skambinantysis puikiai girdi viską, kas vyksta patalpoje. Dabar įsivaizduokite, kad įjungėte savo mobiliajame telefone begarsį režimą, įjungėte SOS mygtuką ir „netyčia“ palikote jį namuose...

Ar yra „Just5“ paprastuose mobiliuosiuose telefonuose funkcijų, kurių nėra paprastuose telefonuose su mygtukais?

Taip!
1. Dizainas!
2. Didžiausi ir patogiausi mygtukai!
3. Visiškai nauja originali sąsaja („CP10S“ ir „BRICK“)
4. „SuperButton“ (funkcijos: SOS, skrydžio režimas, „Jet lag“, „Just trip“ ir rankinė skaičiuoklė)
5. Kokybiškos medžiagos ir surinkimas
6. Išoriniai jungikliai užrakinimui, radijui ir žibintuvėliui
7. Ryškus oranžinis įkroviklis
8. Dovanų pakuotė

Kuo skiriasi „Just5“ paprastieji telefonai „CP10S“ ir „BRICK“ nuo ankstesnių modelių?

„CP10S“ ir „BRICK“  yra naujo dizaino („CP10S“ yra populiaraus „CP10“ atnaujinimas ir patobulinimas, o prie „BRICK“ projektavimo prisidėjo „Artemijaus Lebedevo studija“), telefonuose yra naujas spalvotas ekranas, visiškai nauja ir patogesnė sąsaja, naujos formos MICRO USB įkroviklis ir naujos didelio mygtuko („SuperButton“) funkcijos. Tačiau telefone lieka ir ankstesnių „Just5“ modelių pranašumai (išoriniai jungikliai, dideli patogūs mygtukai, galingas akumuliatorius ir t. t.).

Ar „Just5“ mobilusis telefonas veiks su mano SIM kortelė?

Mobilieji telefonai „Just5“, priklausomai nuo modelio, atitinka GSM 900/1800/850/1900 standartus ir veiks visų mobiliojo ryšio operatorių tinkluose, kurie palaiko šį standartą.

Kam skirtas SOS mygtukas „Just5“ paprastuose mobiliuosiuose telefonuose?

Pagalbos skambutis – labai naudinga funkcija. Paspaudus SOS mygtuką, esantį galinėje telefono pusėje, garsiai suskambės sirena, kuri atkreips kitų dėmesį. Tuo pačiu metu mobilusis telefonas pradeda paeiliui (vienam po kito) skambinti keturiems anksčiau įvestiems adresatams (gali būti artimieji arba avarinės tarnybos). Kai su vienu iš jų bus nustatytas ryšys, tas žmogus išgirs viską, kas vyksta. Mikrofonas yra labai jautrus. Be to, jiems bus iš anksto išsiųsti SMS pranešimai. Tai gali būti tekstas „Man reikia pagalbos!“ ar pan.

Kas yra didysis mygtukas („SuperButton“) telefone „JUST5 CP10S“?

Tai išplėstas jau visiems žinomo SOS mygtuko variantas.
Paspaudus šį daugiafunkcį mygtuką, galima pasiekti šias funkcijas:
Skrydžio režimas – taupo akumuliatoriaus energiją ir leidžia neišjungti telefono skrydžio metu;
SOS – įjungia sireną, nedelsiant siunčia žinutes ir skambina iki penkių atrinktų kontaktų;
„Jet Lag“ – greitas laiko nustatymas, kai keičiasi laiko juostos;
„Just Trip“ – paprasta navigacijos programa, padedanti prisiminti maršrutą naudojantis simbolių raginimais;
„Hand counter“ – paprastas ir lengvai naudojama skaičiuoklė.

Klauskite „Just5“

Nepavyko rasti atsakymo?

Klauskite ir gaukite atsakymą el. paštu.

 • 1
  5
  Pirmasis „Just5“ telefonas: Pirmasis „Just5“ telefonas buvo pradėtas kurti 2008 metais.
 • 2
  5
  Unikalus dizainas: „Just5 Brick“ sukurtas 2013 metais bendradarbiaujant su „Art. Lebedev Studio“.
 • 3
  5
  Tarptautinis pardavimas: „Just5“ telefonai parduodami 33 pasaulio šalyse.
 • 4
  5
  Perkamiausias telefonas: „JUST5 SPACER“ pateko į „Tele2“ perkamiausių išmaniųjų telefonų penketuką.
 • 5
  5
  Pirmasis „Just5“ išmanusis telefonas: 2013 metų pabaigoje buvo išleistas pirmasis išmanusis telefonas „Just5 SPACER“.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: No space left on device (28)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0