Atkreipkite dėmesį, kad šiame tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai renka informaciją apie apsilankymus tinklalapyje, padeda pagerinti tinklalapio veikimą ir siūlo atitinkamą turinį ir reklamas. Tęsdami naršymą tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika, kuri atitinka slapukų naudojimo sąlygas .
OK

Privatumo taisyklės

Privatumo taisyklių aprašymas

Privatumo politika formuoja dalį Just5 (toliau – Just5) nuostatų bei sąlygų ir nustato pagrindus, kuriais remdamasis Just5 renka ir apdoroja visus asmeninius savo klientų duomenis ar duomenis, kuriuos klientui pateikia Just5.

Informacija, kurią Just5 gali rinkti iš savo klientų

Just5 gali rinkti ir apdoroti tokią pateiktą informaciją apie klientus:
• Informacija ir dokumentai, kuriuos klientas pateikia pildydamas paraiškos formą Just5 tinklalapyje www.just5.com (toliau – Tinklalapis) Tai apima informaciją, kurią klientas pateikė naudodamasis Tinklalapiu, užsisakęs ar prašantis kitų paslaugų (pagalbos). Just5 taip pat gali paprašyti pateikti bet kokią papildomą informaciją klientų, pranešusių apie Tinklalapyje aptiktą problemą.
• Jei klientas susisiekia su Just5, tokio susirašinėjimo, vaizdo ir (arba) skambučio telefonu įrašas yra saugomas.
• Klientų užklausų vykdymo detalės;
• Klientų apsilankymo Tinklalapyje detalės, įskaitant vietovės informaciją, tinklaraščius, kitus komunikacinius duomenis ir išteklius, tačiau jais neapsiribojant, kurie yra prieinami klientams.

IP adresai

Just5, siekdamas administruoti sistemą, gali rinkti informaciją apie kliento kompiuterį, įskaitant, kur įmanoma, IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės tipą. Tai yra statistiniai duomenys apie Tinklalapio lankytojų naršymo veiksmus ir pavyzdžius, kurie neidentifikuoja jokio konkretaus asmens.

Slapukai

Tinklalapis naudoja slapukus, siekdamas išskirti klientą iš kitų Tinklalapio naudotojų. Tai padeda suteikti klientui gerąją patirtį naršant Tinklalapyje, taip pat leidžia Just5 pagerinti Tinklalapį.

Klientų asmeninių duomenų saugykla

Visa informacija, kurią Just5 pateikė klientai, saugoma saugiuose Just5 serveriuose.
Kadangi informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus, Just5 negali garantuoti duomenų, kuriuos klientai perduoda Tinklalapiui, saugumo, todėl už kiekvieną perdavimą atsako patys klientai.
Gavęs kliento informaciją, Just5 taikys griežtas procedūras ir saugumo ypatybes stengdamasis išvengti neleistinos prieigos prie informacijos.

Pagrindiniai pateiktos informacijos naudojimo ypatumai

Just5 naudoja surinktą informaciją apie klientus tokiais atvejais:
• Užtikrinti, kad Tinklalapio turinys yra pristatomas efektyviausiu klientui ir jo kompiuteriui būdu;
• Pateikti klientui informaciją, produktus ar paslaugas, kurių buvo prašoma iš Just5 ar Just5 manė gali sudominti klientą, kai klientas sutiko, kad su juo būtų susisiekta tokiems tikslams;
• Vykdyti visus įsipareigojimus, įrašytus visose kliento ir Just5 sutartyse;
• Informuoti klientą apie teikiamų Just5 paslaugų pasikeitimus.

Kiti informacijos naudojimo atvejai:

 • Jei juridinis arba fizinis asmuo yra naujas klientas, ten, kur Just5 leidžia, pasirinktoms trečiosioms šalims naudoti kliento duomenis, Just5 (ar trečioji šalis) susisieks su klientu elektroninėmis priemonėmis tik tokiu atveju, jei klientas buvo su tuo sutikęs.
  • Jei klientai nenori, jog Just5 naudotų jų duomenis tokiu būdu ar atskleistų tam tikras detales apie juos trečiosioms šalims rinkodaros tikslais, klientas turi informuoti apie tai Just5 elektroniniu paštu.
  Just5 neatskleidžia informacijos apie identifikuojamus asmenis trečiosioms šalims, bet Just5 gali jiems suteikti informaciją apie Just5 klientus.
  Just5 gali naudoti asmeninius duomenis, gautus iš klientų, kad įgalintų Just5 atitikti norinčių reklamuotis poreikius, rodydama jų reklamą tikslinei auditorijai.

Asmeninės klientų informacijos atskleidimas

Just5 gali atskleisti klientų asmeninę informaciją trečiosioms šalims esant tokioms aplinkybėms:
• Jei Just5 parduoda ar perka kokį nors verslą ar turtą, Just5 gali atskleisti klientų asmeninę informaciją potencialiam tokio verslo ar turto pardavėjui ar pirkėjui;
• Jei Just5 ar iš esmės visas Just5 priklausantis turtas parduodamas trečiajai šaliai, visi asmeniniai duomenys apie klientus bus laikomi vienu iš perduodamu turtų.
• Jei Just5 yra priverstas atskleisti ar pasidalyti klientų asmeniniais duomenimis siekdamas vykdyti bet kokį teisinį įsipareigojimą ar sustiprinti sąlygas ir nuostatas, kitus susitarimus ar apsaugoti Just5 nuosavybę, klientus ar kt. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis kompanijomis ir organizacijomis apsaugos nuo sukčiavimo tikslais siekiant sumažinti riziką.

Kliento teisės

Klientas turi teisę reikalauti Just5 neapdoroti jų asmeninių duomenų rinkodaros tikslais. Just5 paprastai informuos klientą (prieš rinkdamas jų duomenis), jei Just5 ketina naudoti kliento duomenis ar atskleisti informaciją apie jį trečiosioms šalims tokiems tikslams. Klientai taip pat bet kuriuo metu gali pasinaudoti teise, siekdami išvengti tokio duomenų apdorojimo, susisiekę su Just5 elektroniniu paštu.
Tinklalapyje gali būti nuorodų į ar iš Just5 partnerių tinklų arba reklamuotojų ir kt. tinklalapių. Jei klientas seka nuoroda į bet kurį iš šių tinklalapių, Just5 neprisiima jokios atsakomybės ar įsipareigojimų dėl šių tinklalapių privatumo politikos.

Prieiga prie informacijos

Įstatymas suteikia teisę klientams susipažinti su apie juos surinkta informacija. Kliento teisė susipažinti gali būti taikoma tik pagal įstatymą.

Just5 privatumo politikos pakeitimai

Bet kokie šios privatumo politikos pakeitimai, kuriuos Just5 atliks, bus skelbiami šiame puslapyje.

Kontaktai

Su privatumo politika susiję klausimai, komentarai ar užklausos laukiami ir turėtų būti adresuojami Just5 klientų aptarnavimo grupei el. p. info@just5.com

 

 • 1
  5
  Pirmasis „Just5“ telefonas: Pirmasis „Just5“ telefonas buvo pradėtas kurti 2008 metais.
 • 2
  5
  Unikalus dizainas: „Just5 Brick“ sukurtas 2013 metais bendradarbiaujant su „Art. Lebedev Studio“.
 • 3
  5
  Tarptautinis pardavimas: „Just5“ telefonai parduodami 33 pasaulio šalyse.
 • 4
  5
  Perkamiausias telefonas: „JUST5 SPACER“ pateko į „Tele2“ perkamiausių išmaniųjų telefonų penketuką.
 • 5
  5
  Pirmasis „Just5“ išmanusis telefonas: 2013 metų pabaigoje buvo išleistas pirmasis išmanusis telefonas „Just5 SPACER“.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: No space left on device (28)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0