Palun pange tähele, et sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised koguvad teavet lehe külastuste kohta, aitavad parandada lehekülje funktsionaalsust ning pakuvad sobivat sisu ja reklaame. Selle lehe lehitsemist jätkatest nõustute meie küpsiste kasutamisega vastavalt küpsiste kasutamistingimustele .
OK
Teenuse staatus
Sisesta teenuse tellimuse number
Kontrolli

Sisestatud teenuse number ei ole registreeritud

Abi
Kasutusõpetus
COSMO L808

Siit võite alla laadida COSMO L808 kasutusõpe

FREEDOM C100

Siit võite alla laadida FREEDOM C100 kasutusõpe

FREEDOM C105

Siit võite alla laadida FREEDOM C105 kasutusõpe

COSMO L707

Siit võite alla laadida COSMO L707 kasutusõpe

FREEDOM M303

Siit võite alla laadida FREEDOM M303 kasutusõpe

FREEDOM X1

Siit võite alla laadida FREEDOM X1 kasutusõpetu

FREEDOM

Siit võite alla laadida FREEDOM kasutusõpetu

BLASTER mini

Siit võite alla laadida BLASTER mini kasutusõpetuse

BLASTER 2

Siit võite alla laadida BLASTER 2 kasutusõpetuse

BLASTER

Siit võite alla laadida BLASTER kasutusõpetuse

SPACER 2s

Siit võite alla laadida SPACER 2s kasutusõpetuse

SPACER 2

Siit võite alla laadida SPACER 2 kasutusõpetuse

SPACER

Siit võite alla laadida SPACER kasutusõpetuse

SURF

Siit võite alla laadida SURF kasutusõpetuse

BRICK

Siit võite alla laadida BRICK kasutusõpetuse

CP10S

Siit võite alla laadida CP10S kasutusõpetuse

CP09

Siit võite alla laadida CP09 kasutusõpetuse

Tasumine

Kõik hinnad on osutatud eurodes, ühes käibemaksuga (21%). Tarnekulud ei ole hinna sees. Te võite teostada online-makseid Visa ja MasterCard maksekaartidega, kasutades Bank link Swedbank arveldussüsteemi. Tellimuse vormistamisel tehakse teile ettepanek kauba eest kohe kaardimaksega tasuda. Tarne toimub alles pärast tellimuse tasumist.

Tarnimine

Tarnemaksumus arvestatakse välja individuaalselt. Tarne toimub 5 päeva jooksul, alates makse sooritamise hetkest.

Garantii

Kõikide Just5 mobiiltelefonide suhtes kehtib 2-aastane garantii.

Keeldumise õigus

Mis on taganemisõigus ja millistel juhtudel saab seda kasutada?

Distantslepingu sõlmimisel, st ostu tegemisel veebipoes www.just5.com, võite kasutada taganemisõigust ja taganeda lepingust ühepoolselt 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast.

Teil on taganemisõiguse kasutamise aja jooksul õigus vastavat kaupa proovida, et veenduda selle vastavuses Teie vajadustele ja soovidele. Pidage meeles! Taganemisõiguse kasutamise aja jooksul on Teil õigus kasutada kaupa ainult niivõrd, kui see on vajalik selle kontrollimiseks (ainult nii palju, nagu seda saaks teha enne kauba ostmist tavalises poes).

Taganemisõigust kasutades olete Te vastutav kauba kasutamise eest, mis ületab kauba kontrollimiseks vajalikku, taganemisõiguse kasutamise aja jooksul kauba sellise kasutamise eest, mis ei ole kooskõlas hea usu põhimõttega, ning samuti kauba väärtuse, kvaliteedi ja ohutuse säilimise eest.

Taganemisvormi leiate ametlikult veebisaidilt www.just5.com, jaotisest TUGI.

Te olete kohustatud toimetama täidetud ja allkirjastatud taganemise vormi koos täielikult komplekteeritud tagastatava kaubaga Just5 firmakauplusesse Brīvības iela 40, Riia, 14 päeva jooksul alates kauba soetamise päevast.

Kui Te kasutate taganemisõigust, siis olete Te kohustatud katma kauba tagasisaatmisega seotud kulud.

Kui Te kasutate taganemisõigust, siis on veebipood www.just5.com kohustatud võimalikult kiiresti, mitte aga hiljem kui 14 päeva alates päevast, mil Te saatsite kirjaliku taganemise, maksma Teile tagasi kõik Teie sooritatud sissemaksed. Veebipood www.just5.com maksab raha tagasi ainult taganemise vormil kirjas olevale pangakontole (konto peab langema kokku maksja kontoga).

 Millistel juhtudel ei saa Te distantslepingu sõlmimisel taganemisõigust kasutada?

Palun kontrollige kohe kaupa kätte saades, kas see vastab tellitule – tootja, mudeli, suuruse, värvuse ja teiste oluliste parameetrite alusel. Te ei saa taganemisõigust kasutada, kui kulleriga kohale toimetatud kaubal on kriimustused või muud mehaanilised kahjustused ning see ei ole kohe kauba kättesaamisel ära näidatud. Kui te märkate pakendil nähtavaid kahjustusi, paluge see kulleril kirjutada kauba saatelehele. See aitab kindlaks määrata, kas kaup sai kahjustada kohaletoimetamise ajal! Kui kauba pakend on kahjustatud või tundub kahtlane, siis on Teil õigus kaupa mitte vastu võtta juba kohaletoimetamise hetkel.

Täidetud ja allkirjastatud taganemise vorm koos täielikult komplekteeritud tagastatava kaubaga toimetage Just5 firmakauplusesse Brīvības iela 40, Riia.

FAQ
Failide teisaldamine Android keskkpnnas

Selleks, et Teie Android seadme faile Mac arvutiseadmete keskkonnas sirvida ja teisaldada, tuleb antud rakendus (äpp) alla laadida Mac arvutisse.

Suurte klahvidega mobiiltelefon näib väliselt lihtsana, aga kuidas on menüüga?

Mobiiltelefoni menüü on väga lihtne, iga rakendus on ligipääsetav maks.2-3 üleminekuga.

Kellele te soovitate suurte klahvidega Just5 telefone?

Kõikidele! Loomingulistele isiksustele meeldib disain, tavatute värvitoonidega kered, originaalne teostus. Just5 telefone kutsutakse tihti «anti-iPhone-ks». Telefoni on väga mugav kasutada ühes tahvelarvutiga või nutitelefoniga, pikendades tunduvalt nende tööaegu.
Lapsed omandavad nende kasutamise kiiresti, antud mudel on töökindel, lihtne, ilma mängudeta ja võrguühenduseta (peale CP10S ja BRICK).
Eakatele sobivad mugavad klahvid, suured numbrid, valjud helinad ning suurepäraselt realiseeritud Just5 mobiiltelefonide põhifunktsioonid.

Väga mugavad klahvid, kas neid saab blokeerida juhusliku sissevajutuse eest?

Saab, väga lihtsalt, blokeerimiseks piisab seadme otsas oleva klahvi sisselülitamisest.

Kas väljalülitatud mobiiltelefoni latern töötab?

Jah, laterna sisselülitamine toimub mitte mobiiltelefoni menüü, vaid eraldi külgklahviga (see on väga ere, ökonoomne, ei tühjenda patareid). Latern töötab hästi isegi pea täiesti tühja aku korral.

Kui kaua võivad tavalised Just5 mobiiltelefonid ilma laadimata töötada?

Laadimisest piisab, sõltuvalt mudelist, 5-6 päevaseks kasutamiseks.
Katkematu kõnerezhiimi korral (call center -rezhiim) töötab telefon ca 8 tundi. Telefon võib ooterezhiimil olla 2 nädalast kuni 1 kuuni. Patarei mahutavus 100mAh (rohkem kui paljudel teistel tavalistel mobiiltelefonidel).

Kuidas Just5 tavalistes mobiiltelefonides kiirklahvirakendust seadistada?

Kiirklahvi seadistamiseks minge menüüsse "Kontaktid", "Kiirvalik", "lisa number", seejärel valige ning seadistage igale klahvile vastav number mobiiltelefoni kontaktidest või SIM-kaardilt. Ärge unustage aktiveerida kiirvalikurezhiimi "Kiirvalik", vajutades klahvi "ОК" punktis "Kiirvaliku sisselülitamine". Kiirvalikurakendust võidakse seadistada klahvidele 2-9, samuti klahvidele "*" ja "#".

Kas Just5 mobiiltelefonidel on kõik vajalikud sertifikaadid?

Just5 mobiiltelefonidel on kõik vajalikud sertifikaadid, need vastavad kõikidele põhilistele standarditele  (ЕАС, РСТ, ССЕ). Teistes riikides müüdavad telefonid omavad nimetatud riikide sertifikaate (Euroopa, USA jne.).

Milline on Just5 tavaliste mobiiltelefonide kuulamistugevus?

Just5 mobiiltelefonide valjuhääldi heli valjus (5 pluss). Vali heli (kõrge sagedusega).

Kas Just5 tavalistel mobiiltelefonidel on käed-vabad -rakendus?

Jah, käed-vabad rezhiimi võib sisse lülitada, vajutades klahvile 0 ning hoides seda sissevajutatult. Autojuhtide seas on see väga populaarne rakendus, samuti nende seaski, kes tahavad, et vestlusaprtnerit oleks paremini kuulda.

Mida näitab laual lebav tavaline Just5 mobiiltelefon?

CP10S ja BRICK mudelite ekraan kustub blokeeritud olekus täielikult, uuesti lülitub sisse suvalise puudutuse või saabuva kõne/SMS korral. See on tehtud selleks, et patarei püsiks võimalikult kauem laetuna.
CP09 ekraanil on suurelt näha kellaaeg, väiksemalt - kuupäev. Suvalisele klahvile vajutamisel süttib silmi säästev oranzh allvalgustus. 10 sekundi pärast see kustub, et hoida patareid tühjaksminemisest. Mõningatel mudelitel on allvalgustuse tööaja reguleerimisfunktsioon.

Milline on Just5 mobiiltelefonide märkmike mahutavus?

"Kontaktid" ehk märkmik on ette nähtud 100-1000 kirje säilitamiseks, sõltuvalt tootemudelist.  Lisaks telefonimälule võib numbreid ka SIM-kaardile salvestada.

Milline on Just5 mobiiltelefonide komplektatsioon?

Spacer nutitelefoni komplektatsioonr: tumehalli kaanega telefon, valget värvi täiendav tagakaas, aku, universaalne USB -laadimine, USB-microUSB juhe, vastav garnituur, lühike kasutusõpetus, kvaliteetne karp.
Just 5 Surf komplekti kuulub: telefon, laadimisseade, lühike kasutusõpetus, pakend.
Suurte klahvidega telefonid: suure mahutavusega firmaaku, oranzh laadimisseadeldis, juhtmegarnituur, kasutusõpetus. CP10Sja BRICK mudelitel on eraldi отдельными eraldi laadimisliidesed usb/micro-usb.

Rääkige Just5 tavatelefonide aksessuaaride ühilduvusest?

CP10S ja BRICK laadimiseks kasutatakse micro-usb liidendit, Just5 laadimisseadeldisega (oranzh) võib usb-juhtme abil laadida igasuguseid vidinaid. Garnituuri liidend on tavaline, 3,5mm, sobib tavaliste kõrvaklappide jaoks. Laadimisseadeldis sobib kõikide Just5 eelmiste mudelite jaoks (CP11, CP10, CP09). CP10S, BRICK ja CP10 ja CP11 mudelidel kasutatakse ühesuguseid akusid (BL-5C patareid). CP09, CP10 ja CP11 telefone võib laadida Nokia 6 seeria laadimisseadeldisega.

Kus Te soovite osta Just5 mobiiltelefone?

Just5 mobiiltelefone müüa, peaasjalikult, JUST5 netipoes, samuti teistes riikides brändi poolt aktsepteeritud müügivõrkudes, operaatorite juures. Te võite teha tellimuse kohe nüüd, meie veebilehel.

Mille poolest erinevad Just5 mobiiltelefonid: CP10 ja CP09?

Just5 CP10 mudel: ümarate vormidega uus disain. Suurem ekraan, suurem märkmikumaht (kuni 500 kontakti), vibrohelin.

Mida suudab SOS klahv - CP10 (2010.)?

SOS klahvi tavatu kasutamine. СP10 ja CP10 SPACE kasutajad tuvastasid: kui SOS klahv viia töörezhiimi, ilma ühtegi numbrit sinna programmeerimata, siis saabuva kõne korral kuuleb helistaja kõike, mis ruumis toimub. Aga kujutage ette, et mobiiltelefon on hääleta rezhiimis, lülitasite sisse SOS klahvi ning jätsite "juhuslikult" koju…

Kas Just5 telefonidel on mingeid värke, mida tavalistel klahvtelefonidel pole?

Jah!
1. disain!
2. kõige suuremad ja mugavamad klahvid!
3. täiesti uus liides (CP10S ja BRICK)
4. "Superklahv" (rakendused: SOS, flight mode, jet lag, just trip, manuaalne loendur)
5.kvaliteetsed materjalid ja montaazh
6.välimised blokeerimislülitid/klahvid (raadio ja laterna jaoks samuti)
7. ere oranzh laadimine
8. kinkepakend

Mille poolest erinevad Just5 CP10S ja BRICK eelmistest mudelitest?

CP10S ja BRICK uus disain (CP10S - CP10 täiendamine ja uuendamine, BRICK disain "Art. Lebedev Studio"), mobiiltelefonidel on uus värviline ekraan, absoluutselt uus, mugav liides, uus laadimisformaat micro-usb, uued Superklahvi rakendused. Seejuures on telefonidel alles kõik Just5 eelmiste seeriate eelised (lülitid, suured ja mugavad klahvid, võimas patarei, palju muudki).

Kas Just5 mobiiltelefon hakkab minu SIM-kaardiga töötama?

Just5 mobiiltelefonid, sõltuvalt mudelist, töötavad standardites GSM 900/1800/850/1900, nad hakkavad töötama ükskõik milliste võrguoperaatoritega, mis tugistavad antud standardit.

Millised on JUST5 BRICK telefoni iseärasused?

BRICK - disain Art. Lebedev Studio. Aparaadil on CP10S-ga sarnane alus, samasugune liides. Erinevused CP10S-st, peale disaini: pikk väljatõmmatav antenn FM raadio jaoks, blokeerimisklahv telefoni tagaküljel (Superklahvi asemel), autoblokeering, SOS rakenduse puudumine. Ainuke Just5 telefon, mida võib panna mõlemale küljele!

Miks on tarvis SOS klahvi Just5 telefonide tagaküljel?

Kiirvalikuklahv. SOS klahvi vajutamisel kõlab vali sireen, mis äratab möödakäijate tähelepanu. Ühtaegu hakkab mobiiltelefon järjestikku helistama neljale eelnevalt sisestatud numbrile (need võivad olla lähedased, hädaabi jne). Kui keegi vastab, siis on kõik toimuv kuulda. Mikrofon on väga tundlik. Igaks juhuks saadetakse nendele numbritele eelnevalt koostatud tekstiga SMS-sõnumid, näiteks: APPI, vmt.

Mis on Superklahv (JUST5 CP10S)?

SOS klahvi laiendatum versioon.
SOS klahvile vajutamine avab ligipääsu järgmistele rakendustele:
Flight Mode - võimaldab patareid kauem laetuna hoida ning lennu kestel mobiiltelefoni mitte välja lülitada;
SOS - sireeni sisselülitamine, SMS momentaalne edastamine, helistatakse kuni viiele eelnevalt valitud kontaktile märkmikust;
Jet Lag - kiire kellaja seadistamine ajavööndite muutumisel;
Just Trip - lihtne navigatsiooniseade, võimaldab marsruuti meeles pidada, kasutades spikkersümboleid;
Hand Counter - lihtne ja mugav manuaalne loendur.

Check service status

Vaata teenuse staatust
Küsi Just5-lt

Ei leia vastust?

Esita küsimus, vastus saadetakse e-posti aadressile

 • 1
  5
  Esimene Just5 nutitelefon: Esimese Just5 nutitelefoni väljatöötamist alustati 2008.a.
 • 2
  5
  Unikaalne disain: Just5 Brick loodi 2013.a. koostöös Art. Lebedev Studio-ga.
 • 3
  5
  Rahvusvaheline kaubamärk: Just5 nutitelefone müüakse 33 riigis.
 • 4
  5
  Müügirekordite valdaja: JUST5 SPACER jõudis “Tele2” enimmüüdud nutitelefonide Top-5 nimistusse.
 • 5
  5
  Esimene nutitelefon Just5: 2013.a.lõpus jõudis müügivõrku esimene Just5 - SPACER nutitelefon.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: No space left on device (28)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0