Palun pange tähele, et sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised koguvad teavet lehe külastuste kohta, aitavad parandada lehekülje funktsionaalsust ning pakuvad sobivat sisu ja reklaame. Selle lehe lehitsemist jätkatest nõustute meie küpsiste kasutamisega vastavalt küpsiste kasutamistingimustele .
OK

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika avaldus

Privaatsuspoliitika on osa Just5 (edaspidi: Just5) kasutustingimustest ja moodustab aluse, millele tuginedes Just5 kogub ja töötleb mis tahes isikuandmeid, mis on klientidelt saadud või nende antud.

Teave, mida Just5 võib oma klientidelt koguda

Just5 võib koguda ja töödelda järgmisi andmeid oma klientide kohta:
• teave ja dokumentatsioon, mida klient avaldab, täites Just5 veebilehel www.just5.com (edaspidi: veebileht) taotlusvormi. See hõlmab teavet, mida klient annab veebilehe kasutamise ajal, uudiskirja tellides või täiendavaid teenuseid/tuge paludes. Just5 võib paluda kliendil anda täiendavat teavet, kui klient teavitab probleemist veebilehega;
• kui klient võtab ühendust Just5-ga, säilitatakse kirje sellest kirjavahetusest/suhtlusest ja/või telefonikõnest;
• üksikasjad klientide palvete täitmise kohta;
• üksikasjad kliendi veebilehe külastuste kohta, sealhulgas, kuid mitte ainult, asukoha andmete, veebilogide, muude sideandmete ja klientide vaadatud vahendite kohta.

IP-aadressid

Just5 võib süsteemi haldamise eesmärgil koguda teavet kliendi arvuti kohta, sealhulgas, kui see on kättesaadav, teavet arvuti asukoha, IP-aadressi, operatsioonisüsteemi ja brauseritüübi kohta. Need on statistilised andmed veebilehe kasutajate lehitsemistegevuste ja mustrite kohta ega tuvasta ühtki isikut.

Küpsised

Veebileht kasutab küpsiseid, et eristada klienti teiste veebilehe kasutajate hulgast. See aitab pakkuda kliendile head kogemust veebilehte lehitsedes ja aitab Just5-l veebilehte parendada.

Klientide isikuandmete säilitamine

Kogu klientide Just5-le antavat teavet säilitatakse Just5 turvalistes serverites.
Kuna teabe edastamine läbi interneti pole täiesti turvaline, ei saa Just5 garanteerida klientide veebilehele edastatavate andmete turvalisust ning seetõttu toimub mis tahes edastamine kliendi omal vastutusel.
Kui kliendi teave kätte saadakse, kasutab Just5 rangeid menetlusi ja turvaelemente, et vältida mis tahes mittevolitatud juurdepääsu.

Teabe üldised kasutusviisid

Just5 kasutab klientide kohta säilitatud teavet järgmistel viisidel:
• et tagada veebilehel sisu kõige tõhusam esitamine vastavalt kliendile ja tema arvutile;
• et anda kliendile teavet Just5-lt palutud teabe, toodete või teenuste kohta või pakkuda kliendile teavet, mis võiks Just5 arvates klienti huvitada, kui klient on andnud nõusoleku ühenduse võtmiseks sellistel eesmärkidel;
• et täita mis tahes kohustusi, mis tulenevad kliendi ja Just5 vahel sõlmitud lepingutest;
• et teavitada klienti Just5 teenusega toimunud muudatustest.

Muud teabe kasutamise viisid

 • Kui uueks kliendiks on juriidiline/füüsiline isik ja kui Just5 lubab valitud kolmandatel isikutel kasutada klientide andmed, võtab Just5 (või kolmas isik) kliendiga ühendust elektroonilisel teel vaid siis, kui klient on selleks oma nõusoleku andnud.
  • Kui klient ei soovi, et Just5 tema andmeid sellised viisil kasutaks või edastaks tema andmeid kolmandatele isikutele turunduse eesmärkidel, peab klient e-posti teel sellest Just5 teavitama.
  • Just5 ei avalda kolmandatele isikutele teavet tuvastatavate isikute kohta, kuid Just5 võib neile anda teavet Just5 klientide kohta. Just5 võib kasutada klientidelt kogutud isikuandmeid, et võimaldada Just5-l vastu tulla reklaamiandjate soovidele ja näidata nende reklaame sellele sihtpublikule.

Klientide isikuandmete avaldamine

Just5 võib avaldada klientide isikuandmeid kolmandatele isikutele järgmistel asjaoludel:
• kui Just5 ostab või müüb mis tahes ettevõtteid või varasid, võib Just5 avaldada klientide isikuandmeid selliste ettevõtete või varade võimalikele müüjatele või ostjatele;
• kui Just5 varad või põhimõtteliselt kõik Just5 varad omandab kolmas isik, käsitletakse klientide isikuandmeid ühena edastatavatest varadest;
• kui Just5-l on kohustus avaldada või jagada klientide isikuandmeid selleks, et täita mis tahes õiguslikku kohustust, või selleks, et täita ja kohaldada kasutustingimusi või muid lepinguid, või selleks, et kaitsta Just5 õigusi, vara, tema kliente või teisi isikuid. See sisaldab teabe vahetamist teiste ettevõtete ja organisatsioonidega enda kaitsmiseks pettuse eest ja riski vähendamise eesmärgil.

Kliendi õigused

Kliendil on õigus nõuda Just5-lt, et tema isikuandmeid ei töödeldaks turunduseesmärkidel. Just5 teavitab klienti tavaliselt (enne tema isikuandmete kogumist), kui Just5 kavatseb kliendi isikuandmeid sellistel eesmärkidel kasutada või kui Just5 kavatseb kliendi isikuandmeid sellistel eesmärkidel kolmandatele isikutele avaldada. Klient võib ka igal ajal kasutada oma õigust sellise töötlemise ennetamiseks, võttes Just5-ga ühendust e-posti teel.
Veebileht võib sisaldada linke Just5 partnervõrgustike, reklaamiandjate jt veebilehtedelt ja veebilehtedele. Kui klient läheb lingi kaudu mõnele neist veebilehtedest, ei vastuta Just5 nende veebilehtede privaatsuspoliitika eest.

Juurdepääs teabele

Kliendil on seaduse alusel õigus juurdepääsule ennast puudutavale teabele. Kliendi õigust juurdepääsule saab teostada kooskõlas õigusaktidega.

Muudatused Just5 privaatsuspoliitikas

Mis tahes muudatused, mis Just5 võib tulevikus privaatsuspoliitikas teha, postitatakse sellele lehele.

Kontakt

Küsimused, märkused ja palved privaatsuspoliitika kohta on teretulnud ja need tuleks saata Just5 klienditoe meeskonnale e-posti aadressil info@just5.com.

 

 • 1
  5
  Esimene Just5 nutitelefon: Esimese Just5 nutitelefoni väljatöötamist alustati 2008.a.
 • 2
  5
  Unikaalne disain: Just5 Brick loodi 2013.a. koostöös Art. Lebedev Studio-ga.
 • 3
  5
  Rahvusvaheline kaubamärk: Just5 nutitelefone müüakse 33 riigis.
 • 4
  5
  Müügirekordite valdaja: JUST5 SPACER jõudis “Tele2” enimmüüdud nutitelefonide Top-5 nimistusse.
 • 5
  5
  Esimene nutitelefon Just5: 2013.a.lõpus jõudis müügivõrku esimene Just5 - SPACER nutitelefon.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: No space left on device (28)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0