Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem .
Labi

Noteikumi

CENAS UN APMAKSA

Visas preču cenas norādītas EUR ar PVN (21%). Izmaksas par preču piegādi pircējam nav iekļautas preces cenā. Jums ir iespēja veikt tiešsaistes maksājumu ar norēķinu kartēm Visa un MasterCard, kā arī izmantojot Bank link Swedbank norēķinu sistēmu. Pasūtījuma noformēšanas laikā Jums tiks piedāvāts uzreiz apmaksāt pasūtījumu ar karti.

PIEGĀDE

Piegādes cena tika aprēķināta individuāli. Piegāde notiek 5 dienu laikā no maksājuma veikšanas. 

PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

Pircējam ir iespēja iegādāties jebkuru izvēlētu preci interneta veikalā, pasūtot to Internetā www.just5.com. Lai noformētu pasūtījumu internetā, pircējam nepieciešams piereģistrēties (noformēt pasūtījumus Internetā var tikai reģistrēti lietotāji).

PIRMAIS PASŪTĪJUMS

Lai atvieglotu pasūtījuma noformēšanu, Jums nepieciešams reģistrēties. Nospiediet “Ielogošanās” augšējā ekrāna daļā; tad aizpildiet visas ailes labajā pusē “Pirmo reizi Just5? Reģistrējies!” - ierakstiet e-pasta adresi, paroli (vismaz 8 simboli), atkārtoti paroli, ielieciet ķeksīti, ka piekrītat noteikumiem un nospiediet “Reģistrēties”. Lai ievadīt savus datus profilā - augšējā ekrāna daļā nospiediet “SVEIKI!”/”Profils” un aizpildiet visus obligātus laukumus, atzīmētus ar *. Turpmāk, veicot pirkumus, jums vairs nebūs jāievada savus datus, visi nepieciešamie laukumi tiks aizpildīti automātiski.

PIEREĢISTRĒJIES LIETOTĀJS

Lai noformētu pasūtījumu, Jums nepieciešams autorizēties. Nospiediet “Ielogošanās” augšējā ekrāna daļā; ierakstiet e-pasta adresi, paroli un nospiediet “Pieslēgties”.

DISTANCES LĪGUMA SPĒKĀ STĀŠANĀS

Distances līgums skaitās stājies spēkā, kā tikko Patērētājs ir veicis pasūtījumu ar Interneta palīdzību un ir saņēmis no pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta starpniecību. Pasūtījumu un pasūtījumu apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt puses, kurām tie adresēti.

KONTAKTINFORMĀCIJA UN REKVIZĪTI

SIA ""ORBITA TELECOM"" Reģistrācijas Nr.: 40103239076 Adrese: Brīvības iela 40-41, Rīga, LV-1050, Latvija Konta numurs: LV22HABA0551025851770 Banka swift: HABALV22 Telefons: +371 27766333 E-pasts: info@just5.com"
 • 1
  5
  Pirmais Just5 tālrunis: Pirmo Just5 telefonu izstrāde tika sākta 2008. gadā.
 • 2
  5
  Unikāls dizains: Just5 Brick ir radīts 2013. gadā sadarbībā ar Art. Lebedev Studio.
 • 3
  5
  Internacionāls zīmols: Just5 telefoni ir nopērkami 33 valstīs visā pasaulē.
 • 4
  5
  Latvijas pirktāko tālruņu TOP5: JUST5 SPACER ir viens no pirktākajiem viedtālruņiem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati.
 • 5
  5
  Pirmais Just5 viedtālrunis: 2013. gada beigās laists klajā pirmais Just5 viedtālrunis - SPACER.