Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem .
Labi

BRICK Red

Izpārdots

Just5 Brick ir radīts sadarbībā ar Art. Lebedev Studio. Korpusa dizains atgādina tos senos, bezrūpīgos laikus, kad termins „viedtālrunis” vēl nebija izgudrots. Lielās telefona pogas ir viegli nospiežamas, melnbaltais displejs un izbīdāmā metāla antena uzvēdī patīkamu nostaļģiju.

Krāsas

Produkts šobrīd nav noliktavā!

Vienkārša izvēlne

Vienkārša izvēlne

Tikai pašas svarīgākas telefona funkcijas, saprotamas ikvienam.

Radio

FM radio ar radiostaciju ieprogrammēšanas iespēju.
Radio
Lukturītis

Lukturītis

Spilgts lukturītis, ieslēdzams ar atsevišķu taustiņu. Darbojas pat pie izlādētas baterijas.

Oriģinālās funkcijas

– Just trip®.Palīdz iegaumēt maršrutu ar simbolu-padomu palīdzību. – Flight mode. Saglabā baterijas resursu pārlidojumu laikā. – Hand counter. Vienkāršs un ērts skaitītājs."
Oriģinālās funkcijas
Baterija

Baterija

Darbības laiks sarunas režīmā 8,5 stundas. Darbības laiks gaidīšanas režīmā – 1 mēnesis.
Izmērs un svars
Izmērs: 112.4x52.5x17.5 mm
Svars: 90 g
Skaņa
Zvana signāla skaļums: 20 dB
Skaļruņa skaļums: 1 dB
Polifoniskās zvana melodijas: Ir
Tīkls
GSM 850/1900, 900/1800
Ekrāns
Izšķirtspēja: 128x160px
Tips: LCD 65K krāsains
Izmērs: 1.77”
Baterija
Tips: Li-Ion: BL-5C 1000mAh
Gaidīšanas režīma laiks: Līdz 250 stundas
Sarunu režīma laiks: Līdz 300 minūtes
Komplektācija
Telefons: Ir
Ladētājs: Ir
Brīvroku austiņas: Ir
Lietošanas instrukcija: Ir
Datu kabelis: Ir
Kastīte: Ir
Papildus iespējas
Skaļruņa brīvroku režīms: Ir
Iebūvēts lukturītis: Ir
Iebūvēts FM radio: Darbojas bez austiņu pievienošanas
Vibrozvans: Ir
Lidmašīnas režīms: Ir
Skaitītājs: Ir
just trip® un jetlag®: Ir
Speciālie taustiņi
Tastatūras bloķēšanas taustiņš: Ir
Lukturīša ieslēgšanas taustiņš: Ir
FM radio ieslēgšanas taustiņš: Ir
Skaļruņa skaļuma regulēšanas taustiņš: Ir
Ātrie zvani uz jebkura taustiņa: Izņemot 0 un 1
Adrešu grāmata
Telefona atmiņā: 250 kontakti
SIM kartē: 250 kontakti
just5_powerbank_6600_2_web1.jpg
Just5 Ultraslim uzlādes ierīce 6600mAh
Izpārdots
Lietotāja rokasgrāmata
BRICK rokasgrāmata

Šeit Jūs varat lejupielādēt Brick lietotāja instrukciju

Apmaksa

Visas preču cenas norādītas EUR ar PVN (21%). Izmaksas par preču piegādi pircējam nav iekļautas preces cenā. Jums ir iespēja veikt tiešsaistes maksājumu ar norēķinu kartēm Visa un MasterCard, kā arī izmantojot Bank link Swedbank norēķinu sistēmu. Pasūtījuma noformēšanas laikā Jums tiks piedāvāts uzreiz apmaksāt pasūtījumu ar karti. Piegāde notiek tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

Piegāde

Piegādes cena tika aprēķināta individuāli. Piegāde notiek 5 dienu laikā no maksājuma veikšanas. 

Garantija

Uz visiem Just5 telefoniem attiecas pilna ražotāja garantija ar termiņu uz diviem gadiem.

Šeit Jūs varat lejupielādēt sīkāku informāciju par garantijas noteikumiem.

Medijiem
Just5 logotips

Šeit Jūs varat lejupielādēt Just5 logotipu.

Atteikuma tiesības

Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?

Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā www.just5.com, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Atteikuma veidlapa atrodama www.just5.com oficiālajā lapā ATBALSTS sadaļā.

Jūsu pienākums ir nogādāt aizpildīto uz parakstīto "Atteikuma tiesību veidlapu" kopā ar atgriežamo preci pilnā komplektācijā uz Just5 firmas veikalu Brīvības ielā 40, Rīga, 14 dienu laikā no preces iegādes datuma.

Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam www.just5.com ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals www.just5.com atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu (kontam jāsakrīt ar maksātāja kontu).

 Kuros gadījumos Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, slēdzot distances līgumu?

Brīdī, kad saņemiet preci, lūdzu pārliecinieties vai tā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, izmērs, krāsa un citi svarīgi parametri. Atteikuma tiesības nevar izmantot, ja precei, kas piegādāta ar kurjeru, konstatēti skrāpējumi vai citi mehāniski bojājumi un tas nav bijis norādīts uzreiz pie preces saņemšanas. Pamanot uzskatāmus bojājumus iepakojumam, lūdzam jautāt kurjeram tos piefiksēt preces piegādes pavadveidlapā. Šāda darbība palīdzēs noteikt to, vai prece bojāta piegādes laikā! Ja precei ir bojāts iepakojums vai tā liekas aizdomīga, Jums ir tiesības preci nepieņemt jau piegādes brīdī.

Aizpildīto uz parakstīto "Atteikuma tiesību veidlapu" kopā ar atgriežamo preci pilnā komplektācijā nogādāt uz Just5 firmas veikalu Brīvības ielā 40, Rīga.

FAQ
Ārēji telefons ar lieliem taustiņiem izskatās vienkāršs, bet kā ir ar izvēlni?

Telefona izvēlne ir elementāra – līdz jebkurai telefona funkcijai iespējams nokļūt ar 2 – 3 soļiem.

Kam Jūs ieteiksiet telefonu Just5 ar lieliem taustiņiem?

Visiem! Radošiem cilvēkiem patiks dizains, neparastas korpusa krāsas un oriģināls izpildījums. Bieži Just5 telefonus sauc par „antiaifoniem”. Telefons būs ļoti ērts izmantošanā kopā ar planšetdatoru vai viedtālruni un manāmi paildzinās to darbības laiku. Savukārt bērniem to būs ļoti vienkārši apgūt, tas ir drošs, vienkāršs un tajā nav spēļu un interneta (izņemot CP10S un BRICK). Vecākas paaudzes cilvēkiem patiks lieli un ērti taustiņi, lieli cipari, skaļi zvanu toņi un izcili realizētas mobilā telefona Just5 funkcijas.

Vai ir nepieciešams pieslēgt austiņas, lai klausītos radio parastajos Just5 telefonos?

Nē, nospiežot telefona korpusa sānā esošo FM radio taustiņu, radio pārraides atskaņošana ieslēdzas caur telefonā iebūvēto skaļruni. Skaļi! Savukārt radiostaciju frekvenču maiņa notiek ar izvēlnes taustiņu palīdzību. Ne kurš katrs telefons spēj uztvert radiostaciju frekvences bez austiņām! Dažos telefonu modeļos radio ieslēgšanas funkcija atrodas iekšējos parametros, iestatot to ar iesl./izsl.

Vai telefonā darbojas lukturītis, ja parastais mobilais telefons ir izslēgts?

Jā, jo lukturītis tiek ieslēgts nevis caur telefona izvēlni, bet ar atsevišķa taustiņa palīdzību telefona korpusa sānā. Lukturītis lieliski strādā pat tajā brīdī, kad telefons ir praktiski izlādējies.

Cik ilgi bez lādētāja darbojas parastie Just5 telefoni?

Ar vienu uzlādes reizi telefons spēj brīvi funkcionēt 5 – 6 dienu garumā. Atkarībā no telefona modeļa, to uzlādējot, tas spēj darboties līdz pat 5 – 6 ekspluatācijas dienām. Baterijas ietilpība ir 1000 mAh, kas ir ievērojami vairāk kā citos parastajos telefonos.

Kā iestatīt ātrās piekļuves taustiņu parastajos Just5 telefonos?

Lai iestatītu ātrās piekļuves taustiņu atveriet izvēlni un izvelieties „Kontakti”, tad „Ātrā piekļuve”, „Ievadīt numuru”, pēc tam izvēlieties un katram taustiņam uzstādiet numuru no sim kartes vai telefona grāmatas kontaktu saraksta. Neaizmirstiet režīmu aktivizēt izvēlnē „Ātrā piekļuve”, uzspiežot taustiņu „OK” punktā „Ieslēgt ātro piekļuvi”. Ātrās piekļuves funkcija var tikt uzstādīta no 2 līdz 9 taustiņam, kā arī uz taustiņiem „*” un „#”.

Vai mobilie telefoni Just5 ir izgājuši nepieciešamo sertifikāciju?

Mobilie telefoni Just5 ir izgājuši nepieciešamo sertifikāciju un atbilst visiem pamatstandartiem (EAC, PCT, CCE). Mobilie telefoni, kas ir pieejami tirgū ārpus LR teritorijas iegūst sertifikātus attiecīgajā valstī (Eiropa, ASV u.c.).

Kāds skaļuma līmenis ir parastajiem Just5 mobilajiem telefoniem?

Skaļruņa jauda un skaļums šajā telefonā novērtēts ar atzīmi “pieci ar plusu”, ko arī varēja sagaidīt no telefona ar “lielu sirdi”. Zvana signāls ir skaļš un ar augstu frekvenci.

Vai parastajiem Just5 mobilajiem telefoniem ir skaļruņa funkcija?

Jā, jūs varat ieslēgt skaļruņa brīvroku režīmu, nospiežot un turot taustiņu “0”. Šī funkcija ir ļoti populāra autovadītāju vidū, kā arī starp tiem, kas vēlas dzirdēt skaļāk savu sarunu biedru.

Vai uz mobilā telefona Just5 ekrāna, vienkārši stāvot uz galda, tiek kaut kas attēlots?

CP10S un BRICK modeļiem bloķētā stāvoklī ekrāns pilnībā nodziest un ieslēdzas tikai tajā brīdī, kad tiek uzspiests kāds no taustiņiem vai atskan ienākošais zvans vai sms. Tas tika izstrādāts ar mērķi, tādājādi pagarinot telefona darbības laiku. CP09 modelim uz ekrāna ir redzams liels pulkstenis, bet nedaudz mazākā formātā – datums. Kad tiek nospiests kāds no taustiņiem ieslēdzās firmas oranžas krāsas apgaismojums. Pēc 10 sekundēm apgaismojums nodziest, lai maksimāli taupītu akumulatora enerģiju. Dažiem telefonu modeļiem ir iespēja uzstādīt apgaismojuma darbības laika režīmu.

Cik ietilpīga ir telefona grāmata parastajos Just5 mobilajos telefonos?

„Kontakti” jeb telefona grāmata ir paredzēta no 100 līdz 1000 kontaktu glabāšanai, atkarībā no telefona modeļa. Neskatoties uz to, ka mobilo telefonu numurus var glabāt pašā mobilajā telefonā, ir vēl viena iespēja glabāt mobilo telefonu numurus sim kartē.

Kāda ir mobilo telefonu Just5 komplektācija?

Viedtālruņu Spacer komplektācija: telefons ar tumši pelēku paneli, papildus balts aizmugurējais panelis, akumulators, universāls USB lādētājs, USB-microUSB vads, (austiņas), īsa instrukcija, kvalitatīva telefona kastīte. Just5 Surf komplektācija: telefons, lādētājs, īsa instrukcija, iepakojums. Telefoni ar lieliem taustiņiem: firmas akumulators ar augstu kapacitāti, oranžas krāsas lādētājs, austiņas, ekspluatācijas instrukcija. CP10S un BRICK modeļi tiek komplektēti ar atsevišķiem usb/micro-usb uzlādēšanas vadiem.

Pastāstiet par aksesuāru savienojamību parastajiem Just5 telefoniem?

CP10S un BRICK telefoni lādējas caur izplatītāko micro-usb vadu, savukārt oranžās krāsas lādētājs Just5 der praktiski visiem gadžetiem, uzlādējot tos caur usb vadu. Austiņu izmēri ir 3.5 mm, der arī parastās austiņas. Akumulatora lādētājs ar tievo uzgali der arī visiem iepriekšējiem Just5 modeļiem (CP10, CP09). CP10S, BRICK un CP10 un CP11 modeļiem izmanto viena veida akumulatorus (akumulatora standarts BL-5C). Tāpat CP09, CP10 и CP11 mobilos telefonus var lādēt ar Nokia 6 sērijas lādētājiem.

Kur Jūs rekomendējat iegādāties Just5 mobilos telefonus?

Pirmām kārtām, Just5 mobilie telefoni ir pieejami tirdzniecībā firmas Just5 interneta veikalā, otrām kārtām tirdzniecības tīklos un pie operatoriem, kuri atbalstīja un pieņēma Just5 zīmolu konkrētā valstī. Jūs varat veikt pasūtījumu uzreiz mūsu mājas lapā.

Vai parastajos Just5 mobilajos telefonos ir kādas fīčas, kas nav citos taustiņu mobilajos telefonos?

Jā!
1. Dizains!
2. Paši lielākie un ērtākie taustiņi!
3. Pilnīgi jauns un oriģināls interface (CP10S un BRICK sērijās).
4. „SuperPoga” (funkcijas: SOS, flight mode, jet lag, just trip un mehāniskais skaitītājs).
5. kvalitatīvi materiāli un montēšana
6. ārējā bloķēšanas pārslēgšana, radio un lukturītis
7. spilgts oranžas krāsas lādētājs
8. dāvanas veida iepakojums

Ar ko atšķiras parastie Just5 CP10S un BRICK telefoni no iepriekšējiem modeļiem?

CP10S un BRICK telefoniem ir jauns dizains (CP10S uzlabotais un atjaunotais populārais CP10, savukārt BRICK dizainu izstrādāja „Artemija Lebedeva Studija”), aparātos jauns krāsains ekrāns, pavisam jauns, vēl ērtāks un kontrastu pilns interface, jauns uzlādes formāts ar micro-usb un jaunas SuperPogas funkcijas. Tajā pašā laikā telefonos palika visu iepriekšējo Just5 modeļu priekšrocības (ārējais pārslēdzējs, lieli un ērti taustiņi, jaudīgs akumulators u.c.).

Vai Just5 mobilais telefons darbosies ar manu sim karti?

Just5 mobilie telefoni, atkarībā no modeļa, strādā pēc GSM 900/1800/850/1900 standarta un strādās ar jebkuru mobilā tīkla operatoru, kas atbalstīs šos standartus.

Kādas ir parastā Just5 BRICK telefona īpašības?

Galvenā BRICK telefona īpašība – dizains, ko izstrādāja „Artemija Lebedeva Studija”. Aparāts pamatā ir ļoti līdzīgs CP10S ar tādu pašu interface. Atšķirības no CP10S, izņemot dizainu: gara izbīdāma FM-radio antena, bloķēšanas taustiņš telefona aizmugurē (SuperPogas vietā), automātiskā bloķēšana, SOS funkcijas neesamība. Tas ir vienīgais Just5 aparāts, kuru var novietot stāvus uz jebkuru no telefona pusēm.

Uzdod jautājumu Just5

Nevari atrast atbildi?

Uzdod jautājumu šeit un saņem atbildi savā epastā!

 • 1
  5
  Pirmais Just5 tālrunis: Pirmo Just5 telefonu izstrāde tika sākta 2008. gadā.
 • 2
  5
  Unikāls dizains: Just5 Brick ir radīts 2013. gadā sadarbībā ar Art. Lebedev Studio.
 • 3
  5
  Internacionāls zīmols: Just5 telefoni ir nopērkami 33 valstīs visā pasaulē.
 • 4
  5
  Latvijas pirktāko tālruņu TOP5: JUST5 SPACER ir viens no pirktākajiem viedtālruņiem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati.
 • 5
  5
  Pirmais Just5 viedtālrunis: 2013. gada beigās laists klajā pirmais Just5 viedtālrunis - SPACER.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: No space left on device (28)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0