Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem .
Labi

Sīkdatņu izmantošanas noteikumi

Politikas izklāsts

Privātuma politika veido daļu no Just5 (šeit un turpmāk tekstā – Just5) noteikumiem un nosaka pamatu, uz kura Just5 apkopo un apstrādā patērētāju personīgos datus vai datus, ko patērētāji iesniedz Just5.

Informācija, ko Just5 var apkopot no patērētājiem

Just5 var apkopot un apstrādāt šādus patērētāju datus:
• Informāciju un dokumentāciju, ko patērētāji iesniedz, aizpildot pieteikuma anketu Just5 tīmekļa vietnēwww.just5.com(šeit un turpmāk tekstā – „Tīmekļa vietne”). Tajā iekļauta informācija, ko patērētāji nodrošina Tīmekļa vietnes lietošanas laikā, abonējot vai pieprasot papildu pakalpojumus/atbalstu. Just5 var lūgt patērētājiem arī papildu informāciju, kad tie ziņo par problēmu, izmantojot Tīmekļa vietni.
• Ja patērētājs kontaktējas ar Just5, tiek saglabāts šīs korespondences/komunikācijas un/vai tālruņa sarunas ieraksts.
• Informācija par patērētāju pieprasījumu izpildi.
• Informācija par patērētāju Tīmekļa vietnes apmeklējumiem iekļauj, neierobežojot, datus par atrašanās vietu, tīmekļa dienasgrāmatu, citus saziņas datus un resursus, kam piekļūst patērētāji.

IP adreses

Just5 var apkopot informāciju sistēmas administrēšanai par patērētāja datoru, tostarp, ja pieejams, IP adresi, operētājsistēmu un pārlūkprogrammas tipu. Šie ir statistikas dati par tīmekļa lietotāju pārlūkošanas aktivitātēm un neidentificē individuālus lietotājus.

Sīkdatnes

Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu patērētājus no citiem tīmekļa vietnes lietotājiem. Tās palīdz sniegt patērētājiem labu tīmekļa vietnes pārlūkošanas pieredzi, kā arī ļauj Just5 uzlabot tīmekļa vietni.

Patērētāju personīgo datu uzglabāšana

Visa informācija, kuru patērētāji nodrošina Just5, tiek uzglabāta Just5 drošajos serveros.
Tā kā informācijas pārsūtīšana ar interneta starpniecību nav pilnīgi droša, Just5 nevar garantēt drošību datiem, kurus patērētāji pārsūta uz tīmekļa vietni, tāpēc jebkura datu pārsūtīšana saistīta ar patērētāju pašu risku.
Tiklīdz patērētāju informācija ir saņemta, Just5 izmantos striktas procedūras un drošības elementus, lai censtos novērst jebkuru neatļautu piekļuvi.

Galvenie informācijas izmantošanas veidi

Just5 izmanto informāciju par patērētājiem šādos veidos:
• Lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes saturs ir visefektīvākajā veidā pieejams patērētājam un viņa datoram.
• Lai nodrošinātu patērētāju ar informāciju, produktiem vai pakalpojumiem, kas pieprasīti no Just5 vai kas Just5 izpratnē patērētāju varētu interesēt, ja patērētājs ir piekritis informācijas saņemšanai šādiem mērķiem.
• Pildīt pienākumus, kas izriet no jebkuriem līgumiem, kas noslēgti starp patērētāju un Just5.
• Informēt patērētāju par izmaiņām Just5 pakalpojumos.

Cita informācijas izmantošana

 • Ja juridiska/fiziska persona ir jauns patērētājs, un Just5 atļauj atsevišķām trešajām pusēm izmantot patērētāju datus, Just5 (vai trešā puse) sazināsies ar patērētāju, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus vienīgi gadījumā, ja patērētājs ir piekritis šai saziņai.
  • Ja patērētājs nevēlas, lai Just5 izmantotu viņa datus šādā veidā vai nodotu viņa informāciju trešajām pusēm mārketinga mērķiem, patērētājs informē Just5, izmantojot e-pasta starpniecību.
  Just5 neatklāj informāciju par identificējamiem indivīdiem trešajām pusēm, bet Just5 var nodrošināt tām informāciju par Just5 patērētājiem. Just5 var izmantot personīgos datus, kas iegūti no patērētājiem, lai sekmētu Just5 atbilstību reklāmdevēju vēlmēm rādīt savas reklāmas konkrētai mērķauditorijai.

Patērētāju personīgās informācijas izpaušana

Just5 var izpaust patērētāju personīgo informāciju trešajām pusēm šādos gadījumos:
• Ja Just5 pārdod vai pērk jebkuru uzņēmumu vai aktīvus, šajā gadījumā Just5 var izpaust patērētāju personīgos datus šāda uzņēmuma vai aktīvu potenciālajam pārdevējam vai pircējam.
• Ja trešā puse iegādājas Just5 vai būtībā visus Just5 aktīvus, šādā gadījumā jebkuri patērētāju personīgie dati tiks uzskatīti par vienu no nododamajiem aktīviem.
• Ja Just5 ir pienākums atklāt vai dalīties ar patērētāju personīgajiem datiem, lai ievērotu juridiski noteiktus pienākumus vai īstenotu vai ieviestu noteikumus vai citas vienošanās; vai aizsargātu Just5 tiesības, īpašumu, patērētājus vai citādi. Tas iekļauj informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām ar mērķi aizsargāt no krāpniecības un samazināt riskus.

Patērētāju tiesības

Patērētājam ir tiesības lūgt Just5 neapstrādāt viņa personīgos datus mārketinga vajadzībām. Just5 parasti informēs patērētāju (pirms viņa datu apkopošanas), ja Just5 ir paredzējuši izmantot patērētāja datus šādiem mērķiem vai Just5 ir paredzējuši atklāt patērētāju informāciju jebkurai trešajai pusei šādiem mērķiem. Patērētājs jebkurā laikā var arī izmantot tiesības nepieļaut šādu informācijas apstrādi, sazinoties ar Just5, izmantojot e-pasta starpniecību.
Tīmekļa vietne var saturēt saites uz un no Just5 partneru tīklu/reklāmdevēju u. c. tīmekļa vietnēm.  Ja patērētājs seko saitēm uz šīm tīmekļa vietnēm, Just5 neuzņemas atbildību vai saistības par šo tīmekļa vietņu privātuma politiku.

Piekļuve informācijai

Likumdošana sniedz patērētājam tiesības piekļūt informācijai, kas pieejama par viņu. Patērētāja piekļuves tiesības ir īstenojamas atbilstoši likumdošanai.

Izmaiņas Just5 privātuma politikā

Jebkuras šīs privātuma politikas izmaiņas, kuras Just5 veiks nākotnē, tiks publicētas šajā vietnē.

Saziņa ar mums

Just5 atbalsta komanda gaidīs jautājumus, komentārus un pieprasījumus saistībā ar šo privātuma politiku uz e-pasta adresi: info@just5.com.

 

 • 1
  5
  Pirmais Just5 tālrunis: Pirmo Just5 telefonu izstrāde tika sākta 2008. gadā.
 • 2
  5
  Unikāls dizains: Just5 Brick ir radīts 2013. gadā sadarbībā ar Art. Lebedev Studio.
 • 3
  5
  Internacionāls zīmols: Just5 telefoni ir nopērkami 33 valstīs visā pasaulē.
 • 4
  5
  Latvijas pirktāko tālruņu TOP5: JUST5 SPACER ir viens no pirktākajiem viedtālruņiem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati.
 • 5
  5
  Pirmais Just5 viedtālrunis: 2013. gada beigās laists klajā pirmais Just5 viedtālrunis - SPACER.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: No space left on device (28)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0