Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem .
Labi

SURF Black

Izpārdots

Just5 SURF ir vienkāršs un stilīgs monobloka tālrunis ar divu SIM karšu atbalstu. SURF apvieno visu nepieciešamāko – ietilpīgu bateriju, jaudīgo skaļruni, ļoti mazu svaru un izmērus. SURF ir ultra-lēts un ir ideāli piemērots ceļojumam.

Krāsas

Produkts šobrīd nav noliktavā!

2 sim-kartes

2 sim-kartes

Atbalsta divas SIM kartes, kuras var viegli ievietot sānu nodalījumā.

FM radio

SURF ir aprīkots ar Stereo FM radio, kuru var klausīties bez austiņām.
FM radio
Baterija

Baterija

Darbības laiks sarunas režīmā 5,1 stundas. Darbības laiks gaidīšanas režīmā – 230 stundas.

Svars

SURF svars ir tikai 46.4 grami!
Svars
Izmērs un svars
Izmērs: 114.7x46.3x9.2 mm
Svars: 46.4 g
Atmiņas karte
32Mb+24 Mb
Uzlāde
Micro 5Pin
Skaņa
Audio pieslēgums/austiņas: Nav
Skaļrunis: Ir
Polifonija: Nav
Tīkls
GSM 850/1900, 900/1800
SIM
Dual Sim Card
Ekrāns
Izšķirtspēja: 128x160px
Tips: Qvga
Izmērs: 1.77”
Baterija
Tips: Iebūvēta
Gaidīšanas režīma laiks: Līdz 230 stundām
Sarunu režīma laiks: Līdz 300 minūtēm
Komplektācija
Telefons: Ir
Lādētājs: Ir
Lietošanas instrukcija: Ir
Kastīte: Ir
Telefona grāmatā
Telefona atmiņā: 100 kontakti
SIM kartes atmiņā: 250 kontakti + 32Mb
just5_powerbank_6600_2_web1.jpg
Just5 Ultraslim uzlādes ierīce 6600mAh
Izpārdots
Lietotāja rokasgrāmata
SURF rokasgrāmata

Šeit Jūs varat lejupielādēt Surf lietotāja instrukciju

Apmaksa

Visas preču cenas norādītas EUR ar PVN (21%). Izmaksas par preču piegādi pircējam nav iekļautas preces cenā. Jums ir iespēja veikt tiešsaistes maksājumu ar norēķinu kartēm Visa un MasterCard, kā arī izmantojot Bank link Swedbank norēķinu sistēmu. Pasūtījuma noformēšanas laikā Jums tiks piedāvāts uzreiz apmaksāt pasūtījumu ar karti. Piegāde notiek tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

Piegāde

Piegādes cena tika aprēķināta individuāli. Piegāde notiek 5 dienu laikā no maksājuma veikšanas. 

Garantija

Uz visiem Just5 telefoniem attiecas pilna ražotāja garantija ar termiņu uz diviem gadiem.

Šeit Jūs varat lejupielādēt sīkāku informāciju par garantijas noteikumiem.

Medijiem
Just5 logotips

Šeit Jūs varat lejupielādēt Just5 logotipu.

Atteikuma tiesības

Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?

Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā www.just5.com, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Atteikuma veidlapa atrodama www.just5.com oficiālajā lapā ATBALSTS sadaļā.

Jūsu pienākums ir nogādāt aizpildīto uz parakstīto "Atteikuma tiesību veidlapu" kopā ar atgriežamo preci pilnā komplektācijā uz Just5 firmas veikalu Brīvības ielā 40, Rīga, 14 dienu laikā no preces iegādes datuma.

Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam www.just5.com ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals www.just5.com atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu (kontam jāsakrīt ar maksātāja kontu).

 Kuros gadījumos Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, slēdzot distances līgumu?

Brīdī, kad saņemiet preci, lūdzu pārliecinieties vai tā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, izmērs, krāsa un citi svarīgi parametri. Atteikuma tiesības nevar izmantot, ja precei, kas piegādāta ar kurjeru, konstatēti skrāpējumi vai citi mehāniski bojājumi un tas nav bijis norādīts uzreiz pie preces saņemšanas. Pamanot uzskatāmus bojājumus iepakojumam, lūdzam jautāt kurjeram tos piefiksēt preces piegādes pavadveidlapā. Šāda darbība palīdzēs noteikt to, vai prece bojāta piegādes laikā! Ja precei ir bojāts iepakojums vai tā liekas aizdomīga, Jums ir tiesības preci nepieņemt jau piegādes brīdī.

Aizpildīto uz parakstīto "Atteikuma tiesību veidlapu" kopā ar atgriežamo preci pilnā komplektācijā nogādāt uz Just5 firmas veikalu Brīvības ielā 40, Rīga.

FAQ
Ārēji telefons ar lieliem taustiņiem izskatās vienkāršs, bet kā ir ar izvēlni?

Telefona izvēlne ir elementāra – līdz jebkurai telefona funkcijai iespējams nokļūt ar 2 – 3 soļiem.

Vai mobilie telefoni Just5 ir izgājuši nepieciešamo sertifikāciju?

Mobilie telefoni Just5 ir izgājuši nepieciešamo sertifikāciju un atbilst visiem pamatstandartiem (EAC, PCT, CCE). Mobilie telefoni, kas ir pieejami tirgū ārpus LR teritorijas iegūst sertifikātus attiecīgajā valstī (Eiropa, ASV u.c.).

Kāds skaļuma līmenis ir parastajiem Just5 mobilajiem telefoniem?

Skaļruņa jauda un skaļums šajā telefonā novērtēts ar atzīmi “pieci ar plusu”, ko arī varēja sagaidīt no telefona ar “lielu sirdi”. Zvana signāls ir skaļš un ar augstu frekvenci.

Kāda ir mobilo telefonu Just5 komplektācija?

Viedtālruņu Spacer komplektācija: telefons ar tumši pelēku paneli, papildus balts aizmugurējais panelis, akumulators, universāls USB lādētājs, USB-microUSB vads, (austiņas), īsa instrukcija, kvalitatīva telefona kastīte. Just5 Surf komplektācija: telefons, lādētājs, īsa instrukcija, iepakojums. Telefoni ar lieliem taustiņiem: firmas akumulators ar augstu kapacitāti, oranžas krāsas lādētājs, austiņas, ekspluatācijas instrukcija. CP10S un BRICK modeļi tiek komplektēti ar atsevišķiem usb/micro-usb uzlādēšanas vadiem.

Kur Jūs rekomendējat iegādāties Just5 mobilos telefonus?

Pirmām kārtām, Just5 mobilie telefoni ir pieejami tirdzniecībā firmas Just5 interneta veikalā, otrām kārtām tirdzniecības tīklos un pie operatoriem, kuri atbalstīja un pieņēma Just5 zīmolu konkrētā valstī. Jūs varat veikt pasūtījumu uzreiz mūsu mājas lapā.

Vai Just5 mobilais telefons darbosies ar manu sim karti?

Just5 mobilie telefoni, atkarībā no modeļa, strādā pēc GSM 900/1800/850/1900 standarta un strādās ar jebkuru mobilā tīkla operatoru, kas atbalstīs šos standartus.

Uzdod jautājumu Just5

Nevari atrast atbildi?

Uzdod jautājumu šeit un saņem atbildi savā epastā!

 • 1
  5
  Pirmais Just5 tālrunis: Pirmo Just5 telefonu izstrāde tika sākta 2008. gadā.
 • 2
  5
  Unikāls dizains: Just5 Brick ir radīts 2013. gadā sadarbībā ar Art. Lebedev Studio.
 • 3
  5
  Internacionāls zīmols: Just5 telefoni ir nopērkami 33 valstīs visā pasaulē.
 • 4
  5
  Latvijas pirktāko tālruņu TOP5: JUST5 SPACER ir viens no pirktākajiem viedtālruņiem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati.
 • 5
  5
  Pirmais Just5 viedtālrunis: 2013. gada beigās laists klajā pirmais Just5 viedtālrunis - SPACER.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: No space left on device (28)

Filename: Unknown

Line Number: 0

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0