Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem .
Labi

Atmiņas karte microSDHC 16GB, Class10

Izpārdots

48MB/s ātrgaitas TOSHIBA microSDHC UHS-I 16GB, 10. klase. Šī microSDHC karte ir teicami piemērota lietošanai mobilajās ierīcēs, ja nepieciešams liels nolasīšanas ātrums un liela jauda. Paplašiniet sava mobilā tālruņa uzglabāšanas spējas, lai varētu saglabāt savus iemīļotākos HD izšķirtspējas video, fotoattēlus un aplikācijas. Toshiba microSD™ kartes izmēri ir 15x11x1.0 mm, kas ļauj to ievietot jūsu ierīcē bez jebkādām problēmām. Toshiba ātrgaitas profesionālā microSD™ karšu sērija ietver sevī arī parocīgu SD karšu adapteri. Tas ļauj uztvert un piekļūt kartē esošajiem datiem, izmantojot jebkādu ierīci, kurai ir SD kartes slots – kameru, videokameru, planšeti vai portatīvo datoru.

Krāsas

Produkts šobrīd nav noliktavā!

freedom_m303_index-1.png
Mūsdienīgs 4G viedtālrunis metāla korpusā
Izpārdots
Uzdod jautājumu Just5

Nevari atrast atbildi?

Uzdod jautājumu šeit un saņem atbildi savā epastā!

 • 1
  5
  Pirmais Just5 tālrunis: Pirmo Just5 telefonu izstrāde tika sākta 2008. gadā.
 • 2
  5
  Unikāls dizains: Just5 Brick ir radīts 2013. gadā sadarbībā ar Art. Lebedev Studio.
 • 3
  5
  Internacionāls zīmols: Just5 telefoni ir nopērkami 33 valstīs visā pasaulē.
 • 4
  5
  Latvijas pirktāko tālruņu TOP5: JUST5 SPACER ir viens no pirktākajiem viedtālruņiem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati.
 • 5
  5
  Pirmais Just5 viedtālrunis: 2013. gada beigās laists klajā pirmais Just5 viedtālrunis - SPACER.