Palun pange tähele, et sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised koguvad teavet lehe külastuste kohta, aitavad parandada lehekülje funktsionaalsust ning pakuvad sobivat sisu ja reklaame. Selle lehe lehitsemist jätkatest nõustute meie küpsiste kasutamisega vastavalt küpsiste kasutamistingimustele .
OK

Brick Red

Välja müüdud

Just5 Brick loodud koostöös Art. Lebedev Studio.ga. Kere disain meenutab neid ammuseid muretuid aegu, kui sõna «nutitelefon» ei teadnud veel keegi. Suurte klahvidega on hõlbus leida vajalikke numbreid ning SMS-sõnumeid edastada. Kuvaekraani monokromaatiline graafika ning raadiosignaali vastuvõtuks ette nähtud väljatõmmatav antenn kutsuvad esile meeldiva nostalgia.

Värvid

Toodet pole hetkel saada!

Lihtne menüü

Lihtne menüü

Igaühele arusaadavad, kõige olulisemad telefonirakendused.

Patarei

Töötab kõnerežiimis 8,5tundi. Töötab ooterežiimis 1 kuu.
Patarei
Raadio

Raadio

FM raadio, raadiojaamade programmeerimisvõimalus.

Latern

Eraldi klahviga ere latern. Töötab isegi tühjaksläinud patareiga.
Latern
Originaalsed rakendused

Originaalsed rakendused

just trip®. Aitab marsruuti meeles pidada spikkersümbolite abil. flight mode. Säilitab patarei laetuse lennureisi kestel. hand counter. Lihtna ja mugav loendur.
Suurus ja kaal
Suurus: 112.4x52.5x17.5 mm
Kaal: 90 g
Audio
Heli valjus: 20 dB
Valjuhääldi kuulamistugevus: 1dB
Polüfoonia: Jah
Võrk
GSM 850/1900, 900/1800
Ekraan
Eraldusvõime: 128x160px
Tüüp: LCD 65K värviline
Suurus: 1.77”
Patarei
Tüüp: Li-Ion: BL-5C 1000mAh
Ooteaeg: Kuni 250 tundi
Kõneaeg: Kuni 300 minutit
Komplektatsioon
Telefon: Jah
Universaalne USB-laadimisseadeldis: Jah
Garnituur: Jah
Kasutusõpetus: Jah
mikro-USB juhe: Jah
Karp: Jah
Lisavõimalused
Valjuhääldi: Jah
Statsionaarne latern: Jah
Statsionaarne FM raadio: Töötab ilma garnituuri kasutamata
Vibroheli: Jah
Flight mode: Jah
Hand counter: Jah
just trip® and jetlag®: Jah
Spets.klahvid ja lülitid
Klaviatuuri juhuslikku vajutamist ärahoidev klahv : Jah
Laterna sisselülitusklahv: Jah
FM raadio sisselülitusklahv: Jah
Valjuhääldi kuulamistugevuse reguleerimisklahv: Jah
Kiirvalikuklahv: Suvaline, peale 0 ja 1
Telefoniraamat
Telefonimälu: 250 kontakti
SIM kaardi mälu: 250 kontakti
Kasutusõpetus
BRICK

Siit võite alla laadida BRICK kasutusõpetuse

Tasumine

Kõik hinnad on osutatud eurodes, ühes käibemaksuga (21%). Tarnekulud ei ole hinna sees. Te võite teostada online-makseid Visa ja MasterCard maksekaartidega, kasutades Bank link Swedbank arveldussüsteemi. Tellimuse vormistamisel tehakse teile ettepanek kauba eest kohe kaardimaksega tasuda. Tarne toimub alles pärast tellimuse tasumist.

Tarnimine

Tarnemaksumus arvestatakse välja individuaalselt. Tarne toimub 5 päeva jooksul, alates makse sooritamise hetkest.

Garantii

Kõikide Just5 mobiiltelefonide suhtes kehtib 2-aastane garantii.

Keeldumise õigus

Mis on taganemisõigus ja millistel juhtudel saab seda kasutada?

Distantslepingu sõlmimisel, st ostu tegemisel veebipoes www.just5.com, võite kasutada taganemisõigust ja taganeda lepingust ühepoolselt 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast.

Teil on taganemisõiguse kasutamise aja jooksul õigus vastavat kaupa proovida, et veenduda selle vastavuses Teie vajadustele ja soovidele. Pidage meeles! Taganemisõiguse kasutamise aja jooksul on Teil õigus kasutada kaupa ainult niivõrd, kui see on vajalik selle kontrollimiseks (ainult nii palju, nagu seda saaks teha enne kauba ostmist tavalises poes).

Taganemisõigust kasutades olete Te vastutav kauba kasutamise eest, mis ületab kauba kontrollimiseks vajalikku, taganemisõiguse kasutamise aja jooksul kauba sellise kasutamise eest, mis ei ole kooskõlas hea usu põhimõttega, ning samuti kauba väärtuse, kvaliteedi ja ohutuse säilimise eest.

Taganemisvormi leiate ametlikult veebisaidilt www.just5.com, jaotisest TUGI.

Te olete kohustatud toimetama täidetud ja allkirjastatud taganemise vormi koos täielikult komplekteeritud tagastatava kaubaga Just5 firmakauplusesse Brīvības iela 40, Riia, 14 päeva jooksul alates kauba soetamise päevast.

Kui Te kasutate taganemisõigust, siis olete Te kohustatud katma kauba tagasisaatmisega seotud kulud.

Kui Te kasutate taganemisõigust, siis on veebipood www.just5.com kohustatud võimalikult kiiresti, mitte aga hiljem kui 14 päeva alates päevast, mil Te saatsite kirjaliku taganemise, maksma Teile tagasi kõik Teie sooritatud sissemaksed. Veebipood www.just5.com maksab raha tagasi ainult taganemise vormil kirjas olevale pangakontole (konto peab langema kokku maksja kontoga).

 Millistel juhtudel ei saa Te distantslepingu sõlmimisel taganemisõigust kasutada?

Palun kontrollige kohe kaupa kätte saades, kas see vastab tellitule – tootja, mudeli, suuruse, värvuse ja teiste oluliste parameetrite alusel. Te ei saa taganemisõigust kasutada, kui kulleriga kohale toimetatud kaubal on kriimustused või muud mehaanilised kahjustused ning see ei ole kohe kauba kättesaamisel ära näidatud. Kui te märkate pakendil nähtavaid kahjustusi, paluge see kulleril kirjutada kauba saatelehele. See aitab kindlaks määrata, kas kaup sai kahjustada kohaletoimetamise ajal! Kui kauba pakend on kahjustatud või tundub kahtlane, siis on Teil õigus kaupa mitte vastu võtta juba kohaletoimetamise hetkel.

Täidetud ja allkirjastatud taganemise vorm koos täielikult komplekteeritud tagastatava kaubaga toimetage Just5 firmakauplusesse Brīvības iela 40, Riia.

FAQ
Suurte klahvidega mobiiltelefon näib väliselt lihtsana, aga kuidas on menüüga?

Mobiiltelefoni menüü on väga lihtne, iga rakendus on ligipääsetav maks.2-3 üleminekuga.

Kellele te soovitate suurte klahvidega Just5 telefone?

Kõikidele! Loomingulistele isiksustele meeldib disain, tavatute värvitoonidega kered, originaalne teostus. Just5 telefone kutsutakse tihti «anti-iPhone-ks». Telefoni on väga mugav kasutada ühes tahvelarvutiga või nutitelefoniga, pikendades tunduvalt nende tööaegu.
Lapsed omandavad nende kasutamise kiiresti, antud mudel on töökindel, lihtne, ilma mängudeta ja võrguühenduseta (peale CP10S ja BRICK).
Eakatele sobivad mugavad klahvid, suured numbrid, valjud helinad ning suurepäraselt realiseeritud Just5 mobiiltelefonide põhifunktsioonid.

Kas väljalülitatud mobiiltelefoni latern töötab?

Jah, laterna sisselülitamine toimub mitte mobiiltelefoni menüü, vaid eraldi külgklahviga (see on väga ere, ökonoomne, ei tühjenda patareid). Latern töötab hästi isegi pea täiesti tühja aku korral.

Kui kaua võivad tavalised Just5 mobiiltelefonid ilma laadimata töötada?

Laadimisest piisab, sõltuvalt mudelist, 5-6 päevaseks kasutamiseks.
Katkematu kõnerezhiimi korral (call center -rezhiim) töötab telefon ca 8 tundi. Telefon võib ooterezhiimil olla 2 nädalast kuni 1 kuuni. Patarei mahutavus 100mAh (rohkem kui paljudel teistel tavalistel mobiiltelefonidel).

Kuidas Just5 tavalistes mobiiltelefonides kiirklahvirakendust seadistada?

Kiirklahvi seadistamiseks minge menüüsse "Kontaktid", "Kiirvalik", "lisa number", seejärel valige ning seadistage igale klahvile vastav number mobiiltelefoni kontaktidest või SIM-kaardilt. Ärge unustage aktiveerida kiirvalikurezhiimi "Kiirvalik", vajutades klahvi "ОК" punktis "Kiirvaliku sisselülitamine". Kiirvalikurakendust võidakse seadistada klahvidele 2-9, samuti klahvidele "*" ja "#".

Kas Just5 mobiiltelefonidel on kõik vajalikud sertifikaadid?

Just5 mobiiltelefonidel on kõik vajalikud sertifikaadid, need vastavad kõikidele põhilistele standarditele  (ЕАС, РСТ, ССЕ). Teistes riikides müüdavad telefonid omavad nimetatud riikide sertifikaate (Euroopa, USA jne.).

Milline on Just5 tavaliste mobiiltelefonide kuulamistugevus?

Just5 mobiiltelefonide valjuhääldi heli valjus (5 pluss). Vali heli (kõrge sagedusega).

Kas Just5 tavalistel mobiiltelefonidel on käed-vabad -rakendus?

Jah, käed-vabad rezhiimi võib sisse lülitada, vajutades klahvile 0 ning hoides seda sissevajutatult. Autojuhtide seas on see väga populaarne rakendus, samuti nende seaski, kes tahavad, et vestlusaprtnerit oleks paremini kuulda.

Mida näitab laual lebav tavaline Just5 mobiiltelefon?

CP10S ja BRICK mudelite ekraan kustub blokeeritud olekus täielikult, uuesti lülitub sisse suvalise puudutuse või saabuva kõne/SMS korral. See on tehtud selleks, et patarei püsiks võimalikult kauem laetuna.
CP09 ekraanil on suurelt näha kellaaeg, väiksemalt - kuupäev. Suvalisele klahvile vajutamisel süttib silmi säästev oranzh allvalgustus. 10 sekundi pärast see kustub, et hoida patareid tühjaksminemisest. Mõningatel mudelitel on allvalgustuse tööaja reguleerimisfunktsioon.

Milline on Just5 mobiiltelefonide märkmike mahutavus?

"Kontaktid" ehk märkmik on ette nähtud 100-1000 kirje säilitamiseks, sõltuvalt tootemudelist.  Lisaks telefonimälule võib numbreid ka SIM-kaardile salvestada.

Milline on Just5 mobiiltelefonide komplektatsioon?

Spacer nutitelefoni komplektatsioonr: tumehalli kaanega telefon, valget värvi täiendav tagakaas, aku, universaalne USB -laadimine, USB-microUSB juhe, vastav garnituur, lühike kasutusõpetus, kvaliteetne karp.
Just 5 Surf komplekti kuulub: telefon, laadimisseade, lühike kasutusõpetus, pakend.
Suurte klahvidega telefonid: suure mahutavusega firmaaku, oranzh laadimisseadeldis, juhtmegarnituur, kasutusõpetus. CP10Sja BRICK mudelitel on eraldi отдельными eraldi laadimisliidesed usb/micro-usb.

Rääkige Just5 tavatelefonide aksessuaaride ühilduvusest?

CP10S ja BRICK laadimiseks kasutatakse micro-usb liidendit, Just5 laadimisseadeldisega (oranzh) võib usb-juhtme abil laadida igasuguseid vidinaid. Garnituuri liidend on tavaline, 3,5mm, sobib tavaliste kõrvaklappide jaoks. Laadimisseadeldis sobib kõikide Just5 eelmiste mudelite jaoks (CP11, CP10, CP09). CP10S, BRICK ja CP10 ja CP11 mudelidel kasutatakse ühesuguseid akusid (BL-5C patareid). CP09, CP10 ja CP11 telefone võib laadida Nokia 6 seeria laadimisseadeldisega.

Kus Te soovite osta Just5 mobiiltelefone?

Just5 mobiiltelefone müüa, peaasjalikult, JUST5 netipoes, samuti teistes riikides brändi poolt aktsepteeritud müügivõrkudes, operaatorite juures. Te võite teha tellimuse kohe nüüd, meie veebilehel.

Kas Just5 telefonidel on mingeid värke, mida tavalistel klahvtelefonidel pole?

Jah!
1. disain!
2. kõige suuremad ja mugavamad klahvid!
3. täiesti uus liides (CP10S ja BRICK)
4. "Superklahv" (rakendused: SOS, flight mode, jet lag, just trip, manuaalne loendur)
5.kvaliteetsed materjalid ja montaazh
6.välimised blokeerimislülitid/klahvid (raadio ja laterna jaoks samuti)
7. ere oranzh laadimine
8. kinkepakend

Mille poolest erinevad Just5 CP10S ja BRICK eelmistest mudelitest?

CP10S ja BRICK uus disain (CP10S - CP10 täiendamine ja uuendamine, BRICK disain "Art. Lebedev Studio"), mobiiltelefonidel on uus värviline ekraan, absoluutselt uus, mugav liides, uus laadimisformaat micro-usb, uued Superklahvi rakendused. Seejuures on telefonidel alles kõik Just5 eelmiste seeriate eelised (lülitid, suured ja mugavad klahvid, võimas patarei, palju muudki).

Kas Just5 mobiiltelefon hakkab minu SIM-kaardiga töötama?

Just5 mobiiltelefonid, sõltuvalt mudelist, töötavad standardites GSM 900/1800/850/1900, nad hakkavad töötama ükskõik milliste võrguoperaatoritega, mis tugistavad antud standardit.

Millised on JUST5 BRICK telefoni iseärasused?

BRICK - disain Art. Lebedev Studio. Aparaadil on CP10S-ga sarnane alus, samasugune liides. Erinevused CP10S-st, peale disaini: pikk väljatõmmatav antenn FM raadio jaoks, blokeerimisklahv telefoni tagaküljel (Superklahvi asemel), autoblokeering, SOS rakenduse puudumine. Ainuke Just5 telefon, mida võib panna mõlemale küljele!

Küsi Just5-lt

Ei leia vastust?

Esita küsimus, vastus saadetakse e-posti aadressile

 • 1
  5
  Esimene Just5 nutitelefon: Esimese Just5 nutitelefoni väljatöötamist alustati 2008.a.
 • 2
  5
  Unikaalne disain: Just5 Brick loodi 2013.a. koostöös Art. Lebedev Studio-ga.
 • 3
  5
  Rahvusvaheline kaubamärk: Just5 nutitelefone müüakse 33 riigis.
 • 4
  5
  Müügirekordite valdaja: JUST5 SPACER jõudis “Tele2” enimmüüdud nutitelefonide Top-5 nimistusse.
 • 5
  5
  Esimene nutitelefon Just5: 2013.a.lõpus jõudis müügivõrku esimene Just5 - SPACER nutitelefon.